Гороскоп на 15 червня

Овен ♈

Поділившись думками та почуттями з ближнім, Ви відкриєте доступ до теми, якої певний час уникали. Довіра – шлях до істини, і зараз розмова піде в інше річище, ніж Ви припускали. Настав час усвідомити факти, на які Ви старанно заплющували очі.

Телець ♉

Розмови з людьми і ідеї, що спадають на думку, залишать у Вас сильне почуття здивування. Не турбуйтеся, якщо для знаходження спільної мови доведеться докласти додаткових старань. Ви цілком можете справитися з таким завданням. Незабаром усе стане на свої місця.

Близнюки ♊

У Вашій голові відбувається справжнє стовпотворіння ідей. Але в їхній гущавині таїться щось цікаве і важливе. Щодо снів, не вважайте їх якоюсь дурістю, негідною уваги. І навіть денні “порожні” мрії можуть таїти у собі шлях до мети.

Рак ♋

Витративши час на оцінку докладених зусиль, Ви витратите його не дарма. Роздуми та спостереження допоможуть зрозуміти, чи отримуєте Ви відгук, рівний Вашим старанням. З іншого боку, чи приймаєте Ви весь обсяг допомоги, яку Ви готові надати? Дуже може бути, що десь у цій галузі Ви і витрачаєте сили.

Лев ♌

Неприємно стримувати бажання втрутитися, взяти ініціативу до рук, проявити активність. Але все ж сядьте рівно і просто чекайте. Інакше є ризик витратити надто багато сил. Оцініть своє поточне положення та найближчі кроки. Роздуми принесуть більше користі, ніж Вам здається.

Діва ♍

Проблеми вдома не зникнуть через помах чарівної палички. Будьте готові приділити побуту та сім’ї достатньо уваги та часу. Якщо Вам пропонують підтримку та допомогу, не відмовляйтесь. У Вас може бути своя думка про те, що і як треба робити, але не все на світі – Ваша відповідальність.

Терези ♎

Місяць впливатиме на Ваші емоційні основи і вказує на сильний материнський, жіночий вплив на Ваше життя. Можливо, Ви згадаєте людину, яка дбала про Вас у минулому або піклується зараз, і виявите подяку.

Скорпіон ♏

Займіться тим, що приносить Вам радість: це буде справжнісінька терапія. Ви відчуєте величезний приплив натхнення, коли в улюбленому хобі намітиться новий цікавий напрямок. Вас відвідуватимуть творчі ідеї. Якщо ж будь-який “креатив” не на Ваш смак, Ви як мінімум відпочинете душею у світі уяви.

Стрілець ♐

Здоров’я – запорука зовнішньої привабливості! Займіться своїм тілом, адже воно – хоч як банально це звучить – Ваш храм. Деякі зміни можна запустити відразу, інші вимагатимуть більше уваги та часу. Головне – зробити їх пріоритетом!

Козоріг ♑

Нарешті міркування зміняться активними діями. Ситуація підштовхує Вас до більш відкритого, експериментального підходу. Ви виявите ініціативу, яка відкриє шлях для ідей та рішень, з якими інакше не склалося б. Креативний підхід покаже себе якнайкраще.

Водолій ♒

Повільно, але правильно шматочки головоломки стають на свої місця. Шлях уперед не такий прямий, як хотілося б, але нові відкриття допоможуть отримати більше контролю над обставинами. Навколишні теж проходять “навчання на практиці”, тому колективні зусилля можуть виявитися відмінним починанням.

Риби ♓

Краще робити хоч щось, ніж нічого не робити. Порада від Капітана Очевидності – але важливо йому слідувати, нехай навіть результат зусиль, що докладаються, не дуже-то видно. Історичний приклад: золотошукачі на Клондайку продавали свої ділянки за гроші, втративши віру, а потім покупець буквально відразу знаходив золоту жилу. Ми ніколи не знаємо, наскільки близькі до успіху. Нехай це стане вашим девізом.