Гороскоп на 11 квітня 2023 року

Овен ♈

Сьогоднішній день знаменує собою настання нової фази Вашого життя – Ви раптово почнете дивитися на речі в набагато світлішому і позитивнішому ключі. До Вас прийде чітке усвідомлення того, що в цьому світі немає нічого неможливого, і що будь-яке завдання Вам під силу! Нові пригоди і випробування зовсім не будуть вас лякати – навпаки: вони заінтригують вас і пробудять у вас амбітність. Цей день ідеально підходить для того, щоб поставити перед собою якусь нову мету – виберіть найскладніше з тих завдань, які ви планували вирішити, і почніть рухатися до його реалізації. Щоб домогтися успіху, вам, звісно, доведеться неабияк потрудитися, але це, безумовно, буде того варте.

Телець ♉

Стосунки з Вашою новою пасією, безумовно, починають набирати обертів, але візьміть себе в руки і не квапте їхній розвиток – зачекайте навіть з активними побаченнями! Якщо Ви не стримаєте свій запал, то ризикуєте геть втратити голову. Зараз Вам потрібно просто розслабитися і дозволити, щоб пристрасті між вами розгоралися у своєму природному ритмі – і зрештою вони спалахнуть яскравим полум’ям. Однак, поки що вам обом буде потрібно проводити більше часу на самоті. Наведіть лад у своїй душі та голові, перш ніж віддавати частинку себе іншій людині.

Близнюки ♊

Готові Ви до цього чи ні, але сьогодні на Вашу долю нарешті випаде те випробування, якого Ви так жадали! Очистьте свій розум від усіх сторонніх думок і намагайтеся зберігати незворушність і холоднокровність у напруженій обстановці. Ви зумієте реалізувати всі свої бажання і мрії тільки в тому разі, якщо діятимете послідовно і не поспішаючи. Сьогодні ви будете до цього настільки близькі, що буквально зможете доторкнутися до бажаної мети рукою, але не допускайте, щоб це відчуття тріумфу вдаряло вам у голову і змушувало вас втрачати концентрацію. Стримайте свій запал і продовжуйте зберігати методичність і витримку на шляху до своєї мети.

Рак ♋

Якщо останнім часом у Ваших стосунках з якимось представником влади відчувалася напруженість, то сьогодні ситуація нарешті налагодиться, якщо Ви просто поступитеся і змиритеся з тим, що він усе-таки має над Вами владу. Можливо, ви впираєтеся просто з упертості або тому, що хочете продемонструвати йому в такий спосіб, якою сильною і твердою людиною ви є. Так чи інакше, цей день явно не годиться для подібної поведінки. Зрештою, Ваші цілі не так уже й сильно відрізняються від цілей цієї людини, тому сконцентруйте увагу на тих питаннях і галузях, у яких Ви з нею сходитеся в думках. Тому не потрібно все так ускладнювати. Просто розслабтеся і підіть цій людині назустріч.

Лев ♌

Сьогоднішній день належить до одних із тих, коли будь-які Ваші заняття і справи приноситимуть Вам задоволення і радість, якщо Ви зберігатимете позитивність мислення. Ви відчуватимете, що Ваше життя минає в дуже вдалому і безтурботному для Вас ключі, і це справді буде саме так. Відкладіть поки що всі свої нудні турботи і справи. Розвантажте свій графік і просто дозвольте своєму життю йти своєю чергою. Витягніть максимум з цього легкого і приємного дня.

Діва ♍

Намагайтеся не дивитися на речі надто серйозно – над якими б завданнями і справами ви зараз не працювали, але мине ще досить багато часу, перш ніж ви зможете довести їх до кінця. Тому дозвольте собі розслабитися і перепочити трохи від роботи. Це помітно поліпшить Ваш настрій, завдяки чому Вам буде ще простіше завести знайомство з якою-небудь цікавою і привабливою людиною, якщо, звичайно, Ви до цього прагнете. В іншому разі, Вам буде просто приємно зменшити оберти і насолодитися тими маленькими радощами, які є у Вашому житті.

Терези ♎

Ви повинні допомагати іншим людям тому, що це правильно, а не тому, що ви хочете заробити собі репутацію альтруїста. Знайдіть краще який-небудь інший спосіб самореклами, не залучаючи до цього інших людей. Немає нічого поганого в тому, щоб намагатися постати перед навколишнім світом у бажаному світлі, але не потрібно надавати цьому зайвої драматичності. Краще просто залишайтеся самим собою. Якщо Ви намагатиметеся вдавати з себе когось, ким би Ви хотіли здаватися іншим людям, то зрештою просто себе виснажите і залишитеся без сил.

Скорпіон ♏

Якщо Ви давно хотіли здійснити у своєму житті якісь зміни – великі чи малі, – то сьогоднішній день якнайкраще для цього підходить. Зірки будуть дуже сприяти будь-яким новим починанням. Вирішите Ви сісти на нову дієту чи влаштуватися на нову роботу, але цього дня Ви неодмінно зумієте домогтися у всіх своїх починаннях успіху. Використовуйте свою енергію максимально продуктивно і постарайтеся якомога швидше спрямувати хід своїх справ у потрібному напрямку. У підсумку ви й оком не встигнете моргнути, як здійснені вами зміни почнуть приносити вам бажані плоди.

Стрілець ♐

Якщо тільки Ваша пасія не є ясновидицею, Ви маєте почати відкритіше виражати свої почуття, якщо Ви, звісно, хочете, щоб Ваш із нею роман отримав розвиток. Якщо зараз у Вас на прикметі немає жодної цікавої Вам людини, то почніть проявляти дещо більшу турботливість і тепло стосовно самого себе. Виходьте в місто, весело проводьте час і радійте тому факту, що будучи вільною і незалежною людиною, Ви вільні робити все, що Вам тільки захочеться. Ця свобода воістину безцінна, і це щось таке, чим Ви повинні частіше насолоджуватися.

Козоріг ♑

Якщо Ви проявите цілеспрямованість і завзятість, то Вам обов’язково вдасться досягти тієї мети, яку Ви перед собою поставите. Не переживайте з приводу того, що Вас можуть спіткати якісь розчарування і невдачі. Якщо Ви сконцентруєтеся і діятимете за планом, то все складеться чудово. Тримайтеся подалі від легковажних і несерйозних людей і намагайтеся не вносити у свій графік жодних змін. У жодному разі не порушуйте звичного перебігу Вашого життя, інакше тільки собі нашкодите.

Водолій ♒

Сьогодні Ваша повсякденна рутина викликатиме у Вас відчуття внутрішнього умиротворення і спокою, а зовсім не нудьгу. І це чудово, тому що схоже на те, що в найближчі кілька тижнів Ваше життя протікатиме в не надто різноманітному ключі. Загалом, воно здаватиметься вам дуже цікавим, і ви будете цим вельми задоволені. Ви зумієте знайти відповіді на всі питання, які вас турбують, і отримаєте точне підтвердження того, що те непросте рішення, яке ви нещодавно ухвалили, виявилося правильним.

Риби ♓

Ви завжди мали неабиякий інтелект, і сьогодні він проявлятиметься особливо помітно. Скористайтеся ним, щоб вивести на чисту воду людину, яка намагатиметься вас провести. Можливо, їй і вдасться створити ілюзію, на яку купляться інші, але з Вами такий номер явно не пройде. Можете трохи їй підіграти, бавлячись із нею, як кішка з мишкою – нехай думає, що їй вдалося обвести Вас навколо пальця. А можете викрити її перед обличчям усіх оточуючих. Як Ви вирішите вчинити – вирішувати Вам. Головне намагайтеся все ж зберігати при цьому поблажливість.