Гороскоп на 10 травня

Овен ♈

Життя стає все цікавішим. Оптимістичний Юпітер увійде в знак Овна. 28 липня він стане ретроградним і знову увійде у Ваш знак 20 грудня. Відсьогодні і до кінця липня Ви відчуєте особливу впевненість в собі і бажання дізнатися більше про власне Я. Підтримка світила, яке відповідає за удачу і щедрість, – це потужний актив!

Телець ♉

Здається, що Ви без проблем можете зосередитися на потрібних речах. Але відволікаючі фактори занадто потужні! Тим більше, що вони пропонують можливість відкласти деякі справи на потім. Звичайно, вирішувати Вам. Але можете бути впевнені, що невирішені питання повернуться знову – пізніше.

Близнюки ♊

Меркурій буде ретроградним до 3 червня. Цей ілюзорний процес відбувається три-чотири рази на рік, тому нічого нового. Але коли попутно рухається планета думки і комунікації, всі супутні процеси уповільнюються. А тому до початку червня будьте готові перевіряти всі тексти не раз і не два.

Рак ♋

Дуже може бути, що Вам треба повторити раніше вивчений урок. Ви несвідомо повторюєте неприємні переживання минулого, просто за участі інших людей. Змінилися деталі, але суть залишилася та ж. Усвідомлюючи ситуацію і разом з тим розмірковуючи про минулі досвіди, Ви опинитеся в сильній позиції.

Лев ♌

Дізнавшись якусь секретну інформацію, Ви можете відчути спокусу залишити її при собі. Страх піддатися критиці або небажаній цікавості вартий уваги. Ви маєте право зберігати таємницю, особливо якщо нікому від цього не гірше. Але коли інші дізнаються, що Вам щось відомо, карти доведеться розкрити.

Діва ♍

Свіжий погляд на конкретну проблему підштовхне Вас переглянути свою поточну позицію. Навіть самі тверді переконання доведеться переглянути у світлі нової інформації. Не вважайте це ознакою мінливості. Ви не міняєте свої погляди від нудьги. Ви просто пізнали істину!

Терези ♎

Ви відчуєте потужний імпульс звернути увагу на те, що раніше ігнорували. Інертність повинна змінитися ініціативою, хоч Вас така перспектива не радує. Пора діяти. В кінцевому підсумку Ви будете раді, що нарешті зустріли проблему лицем і вирішили її. Прислухайтеся до поклику серця.

Скорпіон ♏

Спроби зосередитися на роботі зазнають краху. Але якщо Ви просто довіритеся своїм потужним Скорпіоновим інстинктам, то зможете робити кілька справ одночасно. Ефективність – це чудово, але не забувайте час від часу занурюватися у творчість для свого задоволення.

Стрілець ♐

Ви не можете контролювати думку інших людей – ось і не намагайтеся їх переконати. Стрільці не потребують чужого схвалення, щоб бути собою! Вам є що сказати, Ваші слова мають цінність. Але зовсім не факт, що всі будуть від них у захваті!

Козоріг ♑

Вам вирішувати, чи брати суперечки близько до серця. Як завжди в таких випадках, хтось переконаний, що він правий, а Ви помиляєтеся. Але притаманна Козорогові стриманість допоможе не доводити справа до бійки. Будьте вище і проявіть витримку і чуйність. Тоді результат ситуації опиниться у Ваших руках.

Водолій ♒

Зараз варто подумати про те, чого Ви досягли у своєму житті – і похвалити себе за це! Звичайно, Ви зовсім не плануєте спочивати на лаврах. Але минулі стратегії досягнення успіху можуть принести Вам результат і зараз. Повірте, вони не просто так нагадують Вам про себе!

Риби ♓

Щось, що довго накопичувалося всередині, шукає вихід. Можливо, це стримувані емоції чи гордість, яку доводилося ховати. Неможливо мовчати вічно, особливо якщо хтось Вас явно дістає. Вважайте цей “вибух” можливістю не стільки відкритися, скільки скинути напругу – і рухатися далі.