Гороскоп на 1 лютого

Овен ♈

Сьогодні Ваша увага буде цілком поглинена домашніми справами і Вашими рідними. Це добре, особливо якщо останнім часом Ви надто багато часу проводили на роботі, а от удома з’являлися тільки переночувати. Цього дня Всесвіт підштовхуватиме вас позбутися відкладених або ігнорованих справ або, що ще краще, провести час із вашою сім’єю і нагадати своїм близьким, наскільки вони важливі для вас.

Телець ♉

Бажання вийти за межі Ваших звичайних місць проживання сьогодні може значно посилитися. І навіть якщо вивчення Вашого району жодним чином Вас не приваблює, Вам все одно варто вийти на вулицю і провести час із користю. Якщо Ви вже дуже давно не відвідували художньої галереї, музею або не опинялися в новому соціальному середовищі, де Ви могли б познайомитися з новими людьми, постарайтеся зробити це зараз.

Близнюки ♊

Сьогодні Ваша увага може бути зосереджена на Ваших фінансових справах, зокрема, на тому, щоб збільшити товщину Вашого гаманця або суму на банківському рахунку. Всесвіт підштовхуватиме Вас не тільки кинути побіжний погляд на наявний стан справ, а й зробити правильні висновки. Вони ж, своєю чергою, можуть вимагати від Вас швидких і рішучих дій, тому намагайтеся не позіхати, адже від цього залежить Ваш фінансовий добробут.

Рак ♋

Місяць хоче, щоб ви вийшли з тіні й заявили про себе (і не в один спосіб) людям, які вас оточують, або якійсь конкретній людині. Якщо досягнення якоїсь мети останнім часом здавалося Вам непосильним завданням, це не привід впадати у відчай. Замість цього Ви маєте залучити на допомогу потрібних людей. Вони давно спостерігають за Вами, а отже, настав час використати всі Ваші здібності, щоб показати, що Ваша справа гідна і Вашої, і чужої уваги.

Лев ♌

Вам слід пам’ятати про те, що якщо Ви раптом не ризикнете зробити якийсь сміливий крок, може статися так, що обставини змусять Вас. Саме тому Вам не варто чіплятися за те, що давно вичерпало себе і, приміром, із комфортного середовища проживання перетворилося на застояне болото. Сьогодні Вам важливо зрозуміти і прийняти натяк Всесвіту, що стосується чогось, що, як камінь, тягне Вас на дно. І цей камінь Вам слід скинути зі своєї шиї.

Діва ♍

Що б Ви зараз не сказали іншим, будьте впевнені, що вони Вас послухають. Ба більше, Вас зрозуміють. Сьогодні Ви могли б недооцінити свій вплив, особливо в плані комунікації, але це було б величезною помилкою з Вашого боку. Тож не бійтеся висловлювати свої думки, зокрема, через соціальні мережі. Ваші слова мають значення, тож говоріть, але будьте водночас обережними.

Терези ♎

Сьогодні ви будете купатися в променях світла, яке ви цілком можете сфокусувати на своїй професійній діяльності. Якщо Ви відчули, що Вас недооцінюють або Вам недоплачують на роботі, Ви можете виявити, що маєте достатню сміливість, щоб донести свою точку зору до когось із вищого начальства. Розмова, звісно, легкою не буде, але зрештою ви майже напевно досягнете своєї мети й отримаєте довгоочікуване підвищення.

Скорпіон ♏

Чіпляючись за певні шаблони, звички або розпорядок Вашого світу, Ви цілком передбачувано отримаєте відчуття комфорту. Однак ця рутина затягує Вас, а тому Вам потрібно поглянути на неї і зрозуміти, що багато речей Ви робите суто механічно і без будь-якого задоволення. Саме тому Вам варто трохи струсити Ваше застояне болото і подивитися, до чого в підсумку це призведе. Вийдіть із зони комфорту і вирушайте назустріч незвіданому!

Стрілець ♐

Вплив Місяця може істотно посилити Вашу чутливість, підштовхнувши Вас до більшої емоційності. Нічого страшного в цьому немає, тим більше що Всесвіт схвалює Вашу відкритість. Поділіться з кимось своїми найпотаємнішими думками і почуттями, і можете бути певні, що зрештою Ви від цього тільки виграєте. Якщо Вам є що сказати комусь, кому Ви довіряєте, зараз дуже вдалий час для цього. І не потрібно думати, що сказане Вами нікому не буде цікавим.

Козоріг ♑

Якщо зовсім недавно Ви почувалися невпевненими щодо того, чи варто виводити якісь стосунки на новий рівень, сьогодні Ви знайдете ясність у цьому питанні. Завдяки впливу планет ви зможете побачити в новому світлі переваги або недоліки якогось зв’язку або співпраці. І хоч би які дані до вас надходили, ви, найімовірніше, ґрунтуватиметеся на сухих фактах, а не на припущеннях. Однак, якщо Вам здається, що голос Вашої інтуїції набагато сильніший, значить прислухайтеся до неї.

Водолій ♒

Сьогодні Вам слід звернути увагу на Ваше здоров’я. Займіться цим питанням негайно, особливо якщо Ви досі не привели себе у форму після новорічних свят. Сьогодні у Вас буде для цього вся необхідна підтримка, тож займіться якоюсь фізичною активністю, яка не тільки дасть Вам змогу бути у формі, а й приноситиме задоволення.

Риби ♓

Місяць висвітлюватиме все любовне і пристрасне у Вашому світі. Що Ви думаєте у зв’язку з цим про певний ризик на амурному фронті? Не бійтеся, для цього Вам навіть не доведеться перепрацьовувати себе, адже найменший крок у бік цікавої Вам людини може принести досить великі романтичні дивіденди. Але, крім любові й романтики, Місяць хоче підкреслити дозвілля і задоволення, на які ви заслуговуєте. Тож не відмовляйте собі ні в тому, ні в іншому!