Гороскоп на 1 листопада

Овен ♈

Хтось із Вашого оточення вельми успішно зайнятий тим, що всіляко Вас нервує і розчаровує. Утім, це не привід накопичувати агресію і палити мости між вами. Насправді ця персона, ймовірно, просто хоче бути ближче до Вас, а тому робить усілякі дурниці, щоб просто привернути Вашу увагу. Можливо вам двом просто варто поговорити по душах. Є дуже великий шанс, що після цього всі проблеми зникнуть.

Телець ♉

Якесь фінансове питання може стати серйозною проблемою між Вами і кимось із Вашого оточення. І Ви маєте розуміти, що підхід за принципом “чому бути, того не минути” не вирішить зовсім нічого, особливо якщо в тому, що відбувається, присутній елемент “моє” і “твоє”. Ймовірно, вам двом варто просто чесно і відкрито поговорити про те, хто кому що винен або щось у цьому дусі. Можливо, це дасть змогу знайти взаємовигідний компроміс.

Близнюки ♊

Сьогодні Вам варто дуже скрупульозно розподіляти власні зусилля і двічі подумати перед тим як щось кудись інвестувати. Особливо якщо йдеться про Ваші фізичні та моральні сили. Може виявитися так, що хтось заманює Вас у вельми цікаву, на перший погляд, справу, яка насправді може перетворитися якщо не на фіаско, то на вельми ризикований захід. Тож побудьте, напевно, просто стороннім спостерігачем.

Рак ♋

Грошові питання можуть бути джерелом напруженості або загострення пристрастей між Вами і кимось із Вашого оточення. Постарайтеся висловлюватися максимально чітко й аргументовано, щоб Ваші слова унеможливлювали двоїстість. І обов’язково пам’ятайте про те, що спроби підрахувати курчат раніше, ніж потрібно, призведе лише до погіршення ситуації, що склалася, і точно не принесе вам вигоди.

Лев ♌

У якийсь момент Ви можете подумати, що чиясь драматична гра гідна премії Оскар. Насправді ця людина просто може тиснути на Ваші таємні кнопочки і таким чином викликати у Вас потрібні їй емоції. Візьміть це до відома і зробіть висновки. А головне, пам’ятайте про те, що хоч би як уміло намагалися Вами маніпулювати, Ви зможете легко зробити те саме, якщо просто захочете.

Діва ♍

Сьогодні Вам не варто забувати, що загальна проблема – це не подвійна проблема. Тож не нагнітайте паніку і постарайтеся запитати поради у когось, хто набагато досвідченіший за вас. Це дасть вам змогу трохи заспокоїтися і зібратися з думками. Не бійтеся відкритися цій людині. І не здумайте панікувати і роздмухувати з мухи слона. У цьому випадку це абсолютно недоречно. Ваш спокій – це шлях до вирішення всіх питань і проблем.

Терезі ♎

Бажання вивести спілкування з кимось на новий рівень може набувати найрізноманітніших форм у процесі його реалізації, але може вийти так, що жодні Ваші хитрощі не дадуть бажаного результату. Можливо, розмова з кимось, хто, як Ви були впевнені, підтримає діалог, просто зійде нанівець. Або ж, якщо Ви вважаєте, що хтось поділяє Ваш ентузіазм, Ви просто розчаруєтеся в співрозмовнику. Хай там як, навіть у таких випадках усе залежить від Вас і від тієї глибини, яку Ви привнесете.

Скорпіон ♏

Якась ситуація або домовленість, яка була джерелом дискомфорту, може сьогодні досягти свого піку. І станеться це, ймовірно, через те, що в якомусь місці в певний момент ви поставили чужі інтереси вище за свої. Звісно, Ви все ще можете змінити хід цієї історії й дещо підкоригувати стосунки з тією персоною, про яку може йтися. Але для цього ви маєте ясно й неоднозначно дати зрозуміти, що не будете приймати те, що є зараз.

Стрілець ♐

Погоджуватися чи не погоджуватися – це далеко на такий простий вибір, як може здатися на перший погляд. Але іноді це розв’язання проблеми, особливо якщо йдеться про якусь суперечку, яка вже добряче набридла, але Ви не бачите жодного розумного її завершення. Можливо, сперечальникам варто знайти якийсь розумний компроміс, який і принесе згоду. І таким чином дасть змогу всім, хто бере участь, рухатися далі й не зациклюватися на якихось незрозумілих з’ясуваннях стосунків.

Козоріг ♑

Ви можете вважати, що зусилля, необхідні для того, щоб опинитися на одній хвилі з кимось, абсолютно не варті тих зусиль, які Ви можете витратити на це. Звісно, було б добре і навіть корисно, якби Ваші зусилля оцінили гідно, але може статися так, що для цього доведеться вкласти ще більше. У такому разі Вам доведеться вирішувати, що робити і чи варто виходити заради цього із зони комфорту.

Водолій ♒

Ви не зобов’язані нікому пояснювати свої недавні рішення. Краще спрямувати свої сили на те, щоб упоратися з наслідками ухвалених Вами рішень. Можливо, що такий Ваш підхід і поведінка дещо бентежитиме оточення, але нічого страшного в цьому немає. Той, хто вважає Ваші дії божевіллям, дуже скоро зрозуміє, що був докорінно неправий. Але для Вас у цьому не буде нічого нового.

Риби ♓

Сьогодні Вам варто пам’ятати одну річ: Ви не зможете догоджати всім і виконувати забаганки того, хто має певний авторитет. Хоч би як Ви намагалися, це нереальне завдання, а тому Вам варто змиритися з цим фактом. Звісно, бути на поводі в когось це не найприємніше, але вже дуже скоро ситуація зміниться, і Ви без проблем зможете повернути своє життя у звичайне русло