Знаки Зодіаку з ангельським терпінням

Терпіння – одна з тих рис, якою не особливо хваляться, але вона насправді дуже корисна. Якби у світі існували тільки імпульсивні люди, конфліктів і небезпек було б ще більше. Коли ви стримані і терплячі, ви в змозі протистояти провокаціям, подразненню або негативним ситуаціям без скарг. Ви справляєтеся з важкими обставинами і все робите розмірено і правильно. Ви смиренно приймаєте невдачі і шукаєте інший напрямок, в якому треба йти. Чи належите ви до таких людей з ангельським терпінням? Принаймні мінімум 6 знаків зодіаку можуть проявляти цю рису характеру.

Телець

Зовні Телець може здаватися душею компанії, але всередині він обережний, спокійний і терплячий. Це дає Тельцю можливість довго і ретельно відчувати людей, перш ніж починати з ними відносини, чи довіряти їм. Тельці не поспішають гніватися або проявляти якісь емоції, їх треба ще до цього довести, а це, треба визнати, нелегко. Цей знак буде наполегливо йти обраним шляхом, незалежно від того, скільки часу це займе. Телець надзвичайно впертий, і в цій якості рівних йому не буває. Його терпіння дозволяє йому бути наполегливим і чіпким – він ніколи просто так не зупиниться.

Рак

Раки чудово вміють слухати інших – саме ангельське терпіння робить людей цього знака такими добрими і уважними слухачами. У любові будь-який Рак готовий чекати своєї ідеальної людини хоч до кінця часів. Якщо Рак чогось чекає, особливо те, у що безмежно вірить, то це очікування назавжди. Крім того, Рак дуже м’який і чутливий, він швидше сховається у свій панцир, поки його біль не заспокоїться, але мстити і бити у відповідь не буде.

Діва

Одна з причин того, що Діви настільки неймовірно терплячі, звичайно ж, полягає в їхньому перфекціонізмі. Досконалість не приходить відразу, і якщо Діва так до нього прагне, вона може і почекати скільки необхідно. Діви роблять те, що вони повинні робити для досягнення своїх цілей, і зазвичай це включає в себе довгу і копітку роботу. Вони не з тих, хто кидає справу на півдорозі. Якби у Дів не було цього терпіння, то вони б постійно перебували у глибокій зневірі від невиконаних завдань.

Терези

Терези скоріше будуть вичікувати, ніж змусять когось відчувати себе некомфортно або викликати конфлікт. Це та людина, яка буде довго підтримувати неприємну або небажану для неї розмову, а не різко її закінчити – лише б не виглядати невихованим або грубим. Цей знак ненавидить будь-які розбіжності, та якщо він може потерпіти і згладити гострі кути – він це зробить. Їхня ввічливість і порядність пов’язані саме з умінням бути терплячими. Терези, як справжні дипломати, витратять багато часу, щоб вислухати обидві точки зору в суперечці і спробувати примирити опонентів.

Скорпіон

Скорпіони досконало володіють вичікувальною тактикою, і у них неймовірне терпіння. Вони хороші інтригани і планувальники, особливо коли справа стосується їхніх інтересів і вигоди. Якщо ви хочете отримати уявлення про масштаби їхнього терпіння, то типовий Скорпіон схожий на хижака, який довго сидить у засідці, щоб у потрібний момент накинутися на свою здобич. Особливо довго вони вичікують в плані помсти. Скорпіон ніколи і нічого не зробить, поки не продумає усі найдрібніші деталі покарання, яке він готує своєму кривдникові.

Козоріг

Ніхто не розуміє важливість часу краще, ніж Козоріг. Він воліє не поспішати, а не бігти стрімголов і брати щось штурмом. Козоріг терпіти не може помилки і промахи, особливо ті, яких можна було уникнути, просто маючи деяке терпіння. Цей знак вельми обережний, і імпульсивність йому не притаманна. Він цілком може почекати. І він буде чекати. У відносинах Козоріг теж не поспішає: спочатку він довго прагне фінансової стабільності, а потім не менш довго обмірковує кандидатуру потенційного партнера.

Оригінал