Знаки Зодіаку, які притягують до себе неприємності

Неприємності трапляються в житті кожного, але в певних людей вони з’являються набагато частіше, ніж в інших. Астрологи вважають, що це стосується п’яти з дванадцяти знаків Зодіаку. Навіть якщо ви притягуєте до себе невдачі, ви все одно можете домогтися бажаного в будь-якій зі сфер життя, у будь-якій важливій справі.

Овен

Овни завжди за будь-які авантюри і пригоди. Вони без особливих проблем і сумнівів можуть покидати всі справи і вирушити гуляти о другій годині ночі. Їх не потрібно довго просити взяти участь у якійсь ризикованій витівці: Овни – першовідкривачі, які діють за принципом “спочатку зроблю, а потім якось розберуся з наслідками”.

Через це вони часто не встигають справлятися з обов’язками і стикаються з неприємностями. Побудувати міцні стосунки з такими людьми зможуть тільки такі самі, що пояснює той факт, що пари Овен-Овен завжди чудово ладнають і створюють сім’ї. Представникам цього знака важко впоратися зі своєю непосидючістю, яка і є причиною більшості проблем у їхньому житті.

Риби

Представники цього знака Зодіаку безтурботні і не вміють планувати справи – для цього їм просто не вистачає посидючості. Багато хто звинувачує в цьому їхню творчу натуру, а також ентузіазм, але причина набагато простіша – Риби досить ледачі, їм складно зібратися і приступити до справ, особливо рутинних.

Риби часто стикаються з проблемами у стосунках через свою легковажність і невміння тримати обіцянки. Неприємності слідують за ними по п’ятах, але рідко чогось їх вчать. Рибам просто не хочеться переучувати себе, ставати іншими. Багато представників цього знака вважають, що порядок – це явний прояв конформізму, безхребетності. Їх навряд чи можливо переконати.

Діва

Діви схильні до негативних вірусних програм, які і є джерелами більшості неприємностей для представників цього знака Зодіаку. Негативні думки постійно переслідують їх, а світ часто здається їм жорстоким, нудним і сірим.

Багато Дів є такими від самого народження, тому що в них розвинена емпатія, співчуття, почуття відповідальності. Дуже часто невпевненість і замкнутість змінюються імпульсивністю, агресією і жорстокістю. Ще позбутися проблем у житті їм допомагають позитивні люди. Дівам потрібно, щоб у них хтось вірив, тоді чорна смуга зміниться білою.

Водолій

Водолії дуже самовпевнені. Якщо їм сказати, що в них щось не вийде, вони тут же заперечать вам у відповідь. Така риса характеру призводить як до позитивних наслідків, так і до неприємностей. Водолії часто беруть на себе занадто велику відповідальність, але не завжди справляються з нею. Вони просто забувають про щось, заплутуючись у справах і обіцянках.

Хороша новина полягає в тому, що вони можуть впоратися з цією особливістю характеру і стати більш виборчими у справах. Водолії не припиняють вчитися впродовж усього свого життя, тому в них є шанс стати кращими і позбутися постійних дрібних проблем.

Телець

Одна з найяскравіших негативних якостей Тельців – егоїзм. Тельці нерідко вважають себе найпрекраснішими, найгарнішими, найуспішнішими, найобдарованішими та найздібнішими, а потім страждають від проблем і неприємностей, спричинених самолюбством.

Найбільшу кількість проблем егоїзм і самолюбство приносять у коханні та у стосунках із людьми загалом. У Тельців є друзі, які здатні побачити їхні позитивні сторони, зрозуміти, що це звичайні нормальні люди. А ось оточуючі насамперед помічають у Тельцях прагнення до влади, жадібність, честолюбство, гординю.

Оригінал