Які комплекси є у чоловіків різних знаків Зодіаку

Страхи і сумніви є у кожної людини. І чоловіки не виняток! Розібратися ж у тонкощах допоможуть зірки, адже в правильному спілкуванні і криється секрет взаєморозуміння. Які комплекси є у чоловіків різних знаків зодіаку — дізнайтеся разом з нами!

Овен

Комплекс: Хто на світі всіх миліший, всіх рум’яніший і біліший?

Все життя типового Овна — це рух і боротьба за перше місце, зрозуміло. Причому не важливо, в якій галузі. Головне завдання — бути попереду планети всієї. І всім активно доводити: я най-най. Жах полягає в тому, що не можна бути майстром на всі руки у всіх сферах життя. І це зрозуміло всім, всім, крім Овна.

Він точно найрозумніший, найкрасивіший, найчесніший і т.д. І, найулюбленіший, зрозуміло. Хочете вибити з-під нього стілець, поставте питання: «Ти впевнений, що тебе любить твоя дружина?» Або: «Ти впевнений, що у тебе вийде?» І все. Ви знаходите собі найлютішого ворога. На щастя, лють Овна спонтанна і він відхідливий, так що навряд чи він вас ударить рогами до смерті. Так, покалічить трошки.

Вихід із ситуації: грубі лестощі. Звичайно, ти найрозумніший, найгарніший, найталановитіший, найгеніальніший, найсексуальніший — потрібне підкреслити. Лестощів повинно бути дуже багато. Не бійтеся перехвалити. Овну ніколи не набридне слухати про те, який він прекрасний. Це теж з розряду комплексів. Вже скільки разів твердили світу, що лестощі мерзенні, але все не в прок. Зате після похвали він за «спасибі» зробить набагато більше, ніж інші знаки зодіаку за гроші.

Телець

Комплекс: Щоб ти жив у часи змін.

Все життя типового Тільця розмірене і підпорядковане одному ключовому бажанню, заробити багато-багато грошей. Просто, щоб були. Не думайте, що він зібрався витрачати їх на задоволення, як якийсь Стрілець чи Лев.

Стабільність, надійність і заначка на чорний день» — ось основа світогляду цього знака, тут же джерело і всіх психологічних проблем. «Раптом трапиться щось несподіване?» При слові «сюрприз» Телець швидше рвоне за валідолом, ніж поплескає в долоні. Хочете зіпсувати собі життя? Купіть путівку на південь на 3 дні і піднесіть її Тельцю з криками: терміново збирай валізу. Грандіозний скандал забезпечений. Ну боїться Телець неочікуваних сюрпризів, яких він не контролює.

Вихід із ситуації: нагодувати смачною їжею, погладити, почухати спинку. До речі, Ленін був Тільцем, а знаєте чому? Ми так боїмося змін, що краще самі їх влаштуємо і проведемо. Саме тому серед Тельців так багато революціонерів. Якщо Тельця утримувати в теплі, затишку і комфорті, то він буде вашим домашнім улюбленцем на довгі роки.

Близнюки

Комплекс: Ти мене поважаєш?

Типовим Близнюкам не треба ваших оплесків з приводу його інтелекту та ерудиції. Йому і так зрозуміло, що він найрозумніший, чого вже гріха таїти. Інша справа — шана і повага. Не дай Боже перервати його мовленнєвий потік неповажною заявою «Це не свіжа інформація». Або: «Слухати нудно». Або: «Годі молоти язиком».

Близнюк витончено і вишукано, оперуючи складними реченнями, доведе Вам, що Ви — пил з його черевиків. Згадати хоча б Пушкіна з його Епіграмами. Зрозуміло, що таку кількість слів у хвилину складно витримати навіть самим нордичним і стійким, але якщо хочете зберегти контакт з Близнюком — терпіть, слухайте, дивіться захоплено і з усім погоджуйтеся. Мовчки.

Вихід із ситуації: голосно і привселюдно заявити, що тільки він один підтримка і опора, захист і рятунок. Близнюк відразу надувається, як риба-куля, від почуття власної важливості та унікальності. І навіть дійсно готовий допомогти, принаймні порадою. Що вже непогано, адже у нього в багажі завжди 1001 історія на будь-який випадок життя. І принаймні, з ним не нудно.

Рак

Комплекс: Боягуз зайчик сіренький…

Вся суть Раків: крок вперед, два назад. Ось тільки звинувачувати їх у боягузтві — найнерозумніше, що можна зробити з точки зору їхньої прихильності до себе, звичайно. Адже ображений Рак буде мстити вам до кінця своїх днів, причому повномасштабно і стратегічно. Навіть Скорпіон здасться «душкою» на його тлі.

Вихід із ситуації: лише один, на жаль. Якщо ви наступили Раку на хворе місце, то валіться в ноги, заламайте руки і плачі… Голосно волаючи і посипаючи голову попелом для більшої переконливості. На щастя, Рак емоційний і його завжди можна розжалобити. На почуття-то він і купується, і попадається на гачок. До речі, якщо самі станете для нього плакальною жилеткою (Рак обожнює страждати і скаржитися) — приб’єте його до себе цвяхами назавжди. Ось тільки терпіти нескінченні перепади настрою — заняття не для слабкодухих.

Лев

Комплекс: Здрастуйте, Цар… Просто Цар

На відміну від Овна, Лев не буде нескінченно «вистрибувати зі штанів», щоб довести всім, хто найкращий на світі — він для таких подвигів занадто ледачий. Та й навіщо доводити, власне? Очевидні речі. Цар Звірів, власною персоною, зійшов ось до простих смертних і т.д. А все тому, що найголовніше тримати у своїх лапах владу і контроль. І саме тому транслювати Леву його недоліки — справа ризикована. Може забути про Левину великодушність і розірвати на сотню маленьких ведмежат. Любителі екстриму можуть зробити і зовсім відчайдушний вчинок — засумніватися в Левовій харизмі та сексуальній привабливості.

Вихід із ситуації: тут треба діяти тонко, Лев і так впевнений у своїй неперевершеності і не зазнає прямих лестощів. Варіант«Змилуйся, Цар-Батюшка, над холопами недбайливими» буде оптимальним. Далі, як зазвичай при Царських особах: падати ниць, бити чолом, відважувати поясні поклони і земні, опускати очі долу, як мінімум. До речі, відмінно підійде симуляція серцевого нападу. Лев сам панічно боїться хвороб і ніколи не стане зв’язуватися зі слабкими.

Діва

Комплекс: удаваний хворий

Коли всі дітлахи, як водиться, читали казки, Діва читала Велику Медичну Енциклопедію. І з захватом виявляла у себе ознаки всіх відомих науці захворювань. Тому що лікуватися самій і лікувати інших — це наше все. Не дай Боже сказати Діві «та на тобі пахати треба!» і засумніватися, що вона найбільш хвора на світі людина. Фізично, звичайно. Ясність думки не підлягає сумніву і є для Діви предметом особливої гордості.

Щоб Діва від вишукування симптомів і постановки собі діагнозів не зійшла з розуму, завдання — перенаправити пристрасть до лікування на інших. Тоді можна отримати прекрасного фахівця з мікробів, бактерій і вірусів. І ще хочете добити Діву? Скажіть їй: «Сьогодні ти добре виглядаєш!» Це буде означати для неї, що вчора все було дуже-дуже погано.

Вихід із ситуації: почати співчувати і жаліти всіма силами. Всіляко проявити турботу: «Випий пігулку: від голови, від шлунка, від болю в суглобах і ще парочку від всяких болів, для печінки, для імунітету і життєвого тонусу» … Тоді в очах Діви ви відразу станете найбільш радісною і розуміючою людиною, піклуватися про яку Діва буде довгі-довгі роки з усією скрупульозністю, властивою цьому знаку.

Терези

Комплекс: Дівчатка, не сваріться

Як же це властиво Терезам: витратити купу сил, нервів і коштів, щоб всі були щасливі, задоволені і ніхто не ображався, коротше дотримати інтереси всіх сторін, щоб все як годиться, як у людей… і сісти між двох стільців. Причому з розмахом.

А все тому, що не можна однією і тією ж попою сидіти по зустрічних поїздах. А Терезам так би цього хотілося. Тому що великий миротворець. І справжній дипломат. І слово «ні» не існує в лексиконі. Та тому що набагато спокійніше уникати конфлікту, ніж чесно і відкрито відстоювати свою позицію.

Взагалі «уникання» будь-яких неприємних ситуацій дуже характерно для цього знака. Ну, а що? По‑дитячому, зате ефективно. От тільки чомусь на близьких це не поширюється. Терези – типовий домашній тиран.

Вихід із ситуації: якщо скандал все-таки розгорівся, то задобрити Терезів найкраще новим светром (бажано дуже модним) або, на худий кінець, футболкою-поло, тільки ультрамодного забарвлення. Естет і піжон (Терези) не зможе встояти перед гарними речами. А ось вазочки-статуетки додому нести не потрібно. Ми надто закохані в самого себе, щоб звертати увагу ще на когось. Ну і, звичайно, старовинний прийом «Ти найкращий на світі!» як і у випадку з Овном працює безвідмовно. Не дарма ці два знаки розташовані в зодіакальному колі навпроти, будучи дзеркальним відображенням один одного.

Скорпіон

Комплекс: мене ніхто не любить

Хто б міг подумати. Чутливість, сентиментальність і вразливість — ось наші больові точки, тільки ніхто з оточуючих про це не дізнається. Ніколи! Скорпіон ще з дитинства засвоїв для себе правило: «Нікому не можна довіряти» і тому, як головна героїня фільму «Службовий роман» — ліквідував всіх друзів і близьких. А щоб ніякої дурної любові не сталося, краще пуститися у всі тяжкі і впасти на саме дно розпусти.

Тоді, в круговерті сексуальних партнерів нікому і в голову не прийде, що в 6 класі середньої школи Машка з сусіднього під’їзду пішла гуляти з Коляном, завдавши таким віроломством незагойна сердечну рану. А Скорпіон любить глибше, сильніше і крутіше всіх, принаймні, він щиро так вважає.

Він так люто заперечує людські емоції і тепло, що в кінцевому підсумку стає їхньою жертвою.

Вихід із ситуації: а немає його. Якщо Вам неймовірними зусиллями вдалося увійти в довіру до цього знака, а потім по необережності її втратити… то краще змотувати вудки і міняти дислокацію. Щоб уникнути будь-яких можливих точок дотику з ображеним. Це найправильніше, що ви можете зробити. Тому що прощення немає і не буде. Ніколи.

Стрілець

Комплекс повноцінності

Якщо ви тісно спілкуєтеся зі Стрільцем, рекомендую звернути свій погляд до образу головного Грецького Бога Зевса — Громовержця, володаря блискавок, який проживає на Олімпі. Характер описаний досить точно. Стрілець — завжди головний, знавець, експерт, професіонал і авторитет. І, звісно, завжди правий. І непохитний у своїй впевненості у власній перевазі. Звичайно, з точки зору сучасної психології — найздоровіший знак.

Живе з гаслом «Я схвалюю!». Це прекрасний політик: будемо жити краще, веселіше. Незрозуміло тільки, як до цього прийти. Є тільки один маленький нюанс. Від власного самодурства (і від масштабів самодурства) буває погано не тільки оточуючим, але і йому самому. Однак у Стрільця завжди винні всі, крім нього.

Вихід із ситуації: а киньте ви його на амбразуру. Нехай направить свою енергію та невичерпний оптимізм на розв’язання складних задач. Не обов’язково впорається, зате вже точно не засмутиться. І вам не доведеться його заспокоювати.

Козоріг

Комплекс: я найдушевніший

Я стільки всього для тебе роблю, а ти кажеш, що я бездушний! Сказати Козорогові, що він сухар, все одно що сказати будь-якому іншому чоловікові, що у нього… ну ви знаєте що. І спробуй здогадайся, що його душі сентименти потрібні. Адже він кожен день несе в ефір: «Я старий солдат і не знаю слів кохання».

Хоча, він насправді знає всі слова і чітко розуміє, що від нього потрібно. Взагалі, за зовнішньою суворістю і закритістю дуже часто ховається добра і домашня натура. Тільки нудна. І до речі, Козороги — одні з найкращих чоловіків.

Зробивши вибір, вони будуть зберігати вірність, іноді навіть з принципу. У таку принциповість важко повірити, але це правда.

Вихід із ситуації: прикиньтеся жалюгідним, хворим і немічним. А ще сірим і убогим. Так буде легше розтопити зовнішню кам’яну оболонку. Попросіть допомоги і підтримки. Прохання слід викладати чітко і конкретно, без зайвої води. Насправді не дарма Козоріг комплексує — з чуйністю дійсно у нього «не дуже»: він не відчує, що вам потрібно насправді, якщо йому не повідомити. Головне — якщо ви зачепили Козорога, миритися треба максимально швидко. Поки він не поставив своєю метою вас розчавити.

Водолій

Комплекс: що хочу, те і роблю

Якщо серед вашого оточення, хтось постійно сам себе хвалить — сумнівів немає, це Водолій. Якщо хтось намагається блиснути своєю оригінальністю, нестандартністю, відкритістю і широтою поглядів — сумнівів немає, це Водолій. А все тому, що більшого оригінала навряд чи ви знайдете серед інших знаків зодіаку. І в цьому його проблема.

Він абсолютно некерований. Епатувати публіку — ось що ми бажаємо. І робимо. І будемо робити. Тому що важливо не тільки відчувати себе вільним, але і всім це вільно демонструвати. І доводити. Не зрозуміло тільки одне, коли всі нормальні жінки, втомившись від ескапад Водолія, дійсно залишають його в спокої, він не знає, що йому тепер робити з цією дурною свободою. Проте тиснути на Водолія не можна: марно і навіть небезпечно. Може втекти.

Вихід із ситуації: демонстративно його відпускати. Не контролювати ніколи. Якщо він спробував запитати вас «Ти де?» або «Що робиш?» — заявіть, що це особистий простір. Якщо вже намагалися його закликати до порядку, і він на «низькому старті», негайно відповзайте самі. Тоді Водолію стане прикро, що на його свободу ніхто, власне, не претендує. І вона втратить для нього цінність. Як і все неоригінальне. Одне застереження: тільки не здумайте розслабитися, цей знак завжди знайде, чим ще можна здивувати. На жаль, не завжди приємно.

Риби

Комплекс: ви від мене щось приховуєте

Головна проблема Риб — це безмежна любов до таємниць, загадок, інтриг і взагалі нескінченним шпигунських ігор. Найбільш заплутані схеми вдаються цьому знаку Зодіаку. Недарма Риби — це символ спец розвідки. Кручу-верчу, заплутати хочу… І тут класична схема: впасти жертвою власної зброї. Дуже бояться бути ошуканими. Хочете звести з розуму Рибу? На питання «Ти де?» відповідайте: «Вгадай!» Або: «Я не знаю, коли я приїду!» Нервовий стан забезпечений на довгий час.

Риби найчастіше ходять до ворожок, магів, екстрасенсів. А все тому, що хочуть все знати. Все і про всіх. В найдрібніших подробицях, які, до речі, практично одразу забувають. На щастя, пам’ять, а з нею і злопам’ятність — не їхній коник. На відміну від інших водних побратимів (Рака і Скорпіона) Риби не будуть мстити. Тільки тихо плакати в кутку. Поки ви не захлеснетесь від співчуття і почуття провини.

Вихід із ситуації: простий і складний одночасно. Риби дуже ласі на теплі почуття стосовно себе. Риб треба любити. Все.

Оригінал