Ваша головна помилка у стосунках – згідно зі знаком Зодіаку

Якщо вам не щастить у коханні, астрологія може допомогти вам зрозуміти, що саме ви робите не так, і виправити допущені помилки…

Овен

Самовпевненість Овна, яка спочатку здається його партнеру привабливою, в кінцевому підсумку перетворюється в тягар. Овну необхідно працювати зі своїм егоїзмом і навчитися хоча б зрідка ставити на перше місце партнера. Він повинен усвідомити, що компроміс – це основа хороших і тривалих відносин.

Телець

Якщо Телець полягає в тривалих і стабільних відносинах, він часто перестає піклуватися про себе. Йому добре, він надто багато їсть і п’є і не звертає уваги на свою зовнішність, яка може стати дуже непривабливою. Іноді Тельці занадто ліниві для прояву романтики, починаючи приймати свого партнера як належне. Проблемою є і їхня упертість. Телець схильний використовувати помилки партнера проти нього, постійно повертаючись до одного і того ж спору. А це з часом набридає будь-кому.

Близнюки

Близнюки люблять фліртувати, тому поруч з ними їхній партнер відчуває себе невпевнено. Ці люди не виглядають стабільними і надійними, тому їхня друга половинка ніколи не може на них покластися. А ще в Близнюках людям не подобаються їхні часті перепади настрою, адже ніколи не знаєш, як вони проявить себе в наступний раз.

Рак

На початку відносин Раки часто впадають в залежність від свого партнера. А одна лише згадка про шлюб або спільне життя на початкових етапах відносин злякають будь-кого. Кохана людина стає для представника цього знака центром всесвіту, через що поряд з Раком буває важко дихати. Ці люди дуже чутливі і образливі. Їм не подобається пробувати щось нове, тому життя з ними швидко перетворюється в рутину.

Лев

Величезне его Лева – ось, з чим ви повинні будете навчитися впоратися. Дуже непросто зустрічатися з людиною, яка абсолютно незадоволена всім і яка, образившись, може цілодобово не розмовляти з партнером. Леви завжди ставлять себе на перше місце, що з часом призводить до серйозних проблем. Вони не вміють визнавати свої помилки, люблять фліртувати і часом їхній партнер відчуває себе поряд з ними невпевнено.

Діва

Сором’язливій і замкнутій Діві складно показувати свої почуття, тому її партнер ніколи не знає, що вона відчуває насправді. Жити з такими людьми може бути непросто через надмірну критичність і вічні спроби знайти в усьому ваду. Діви прагнуть до досконалості, але не розуміють, що повинні насолоджуватися простими речами. Їхня одержимість чистотою і здоров’ям часом сильно стомлює.

Терези

Особисте життя Терезів може бути досить безладним, тому що вони постійно вибирають собі невідповідних партнерів – тих, які потребують допомоги або зцілення, що вже закладає поганий фундамент для відносин. У відносинах Терези поводяться нерішуче, продовжуючи гадати, чи є їхній партнер тим самим. Терези не люблять сперечатися, тому скажуть все, що хоче почути їхня друга половинка. Але з часом це стає причиною проблем, оскільки щирість у спілкування – це основа будь-яких здорових відносин.

Скорпіон

Скорпіон завжди йде ва-банк, тому встигнути за ним нелегко. У відносинах ці люди схильні до ревнощів і власництва, не даючи своєму партнеру вільно дихати. Крім того, вони дуже загадкові, і у їхньої коханої людини завжди виникає відчуття, що Скорпіон щось від неї приховує. Скорпіони мстиві і ніколи не прощають. Вони схильні перетворювати навіть малозначні конфлікти в тривалі сварки, повні звинувачень і спроб емоційного маніпулювання.

Стрілець

Стрілець відрізняється своєю байдужістю і безпечністю, чим часто несвідомо заподіюють біль своїм партнерам. Вони живуть заради гострих відчуттів, а тому їм швидко все набридає. Партнер Стрільця відчуває себе так, немов він повинен постійно викликати у нього інтерес. Найбільша проблема народжених під цим знаком полягає в їхній потребі мати повну свободу і вести необмежене соціальне життя, а у відносинах це мало кому сподобається.

Козоріг

Козоріг буде здаватися відстороненим і чужим, до тих пір, поки не зможе повністю довіряти своєму партнерові. А це досить тривалий процес, дочекатися закінчення якого можуть далеко не всі. Партнеру Козорога швидко набридає незнання істинної природи почуттів коханої людини. Важко жити поруч з меланхоліком, який переживає про все підряд і заражає світ навколо себе песимізмом. Козороги не спонтанні і одержимі роботою, тому життя з ними може стати монотонним.

Водолій

Потреба Водолія у свободі і його звичка наполягати на індивідуальності у відносинах з партнером можуть бути нудними. Тому у його партнера іноді виникає відчуття, ніби для Водолія важливі всі навколо, крім його другої половинки. Насичене соціальне життя змушує ревнувати багатьох партнерів, чого Водолії просто не можуть зрозуміти. У деяких випадках дефіцит близькості і романтики можуть призвести до відчуження. Кохана людина завжди знає, що у Водолія на думці, але не може знати, що він відчуває, тому що представники цього знака намагаються уникати розмов про свої емоції.

Риби

Риби живуть у своєму власному світі і часто ідеалізують партнера. Однак їхні нереалістичні очікування рідко виявляються виправданими. Як правило, народжені під цим знаком, вступають у відносини з людьми, які їх не заслуговують. Особисте життя Риб завжди заплутане, і, у зв’язку з їхньою звичкою жертвувати собою, вони готові багато чого пробачити, хоча їхні партнери часто просто використовують їх. Рибам потрібно зрозуміти, що любов вимагає не тільки давати, але і вміти приймати.

Оригінал