Що знаки Зодіаку ховають глибоко всередині

Кожен з нас має таємниці, які ми приховуємо глибоко всередині. Це ті потаємні переживання, ті пам’ятні події, які ми роками зберігаємо у своїй душі, і якими не заведено ділитися навіть із найближчими людьми. Ми ніколи не зізнаємось у них оточуючим, але щоразу згадуючи про них, душу обволікає смуток, а серце розриває туга.

Цікаво, а що за таємниці приховують наші близькі, друзі, знайомі? Навряд чи вони розкажуть нам про свої душевні переживання, але ми можемо розкрити ці таємниці, глянувши на знак Зодіаку. Не вірите? Тоді перевірте на собі.

Овен

Зовні Овни здаються життєрадісними та невразливими особистостями, у яких немає проблем. І ніхто не знає, що в осіб, керованих Сатурном, дуже вразлива душа. Немов малі діти, які бояться втратити батьків, Овни до смерті бояться втратити кохану людину.

Не дивно, що в їхній вразливій душі може зберігатися пам’ять про нерозділене кохання, або про ситуацію, в якій закоханого Овна банально відкинули. Будь-які моменти невдачі Овни волітимуть швидше забути, але про любовні переживання пам’ятатимуть до кінця своїх днів.

Телець

У душі Тельця живуть переживання щодо майбутнього цієї людини. І якщо в молодості вони не такі відчутні, завівши сім’ю та дітей, таких переживань стає дедалі більше. Ці особи переживають за відсутність стабільності, а якщо впевнено стоять на ногах, переживають за те, що раптом можуть усе це втратити.

Їх гнітить відсутність почуття безпеки, через яке Тельці можуть не спати ночами, постійно чекаючи, що ось-ось щось станеться. І нехай Тельці нікому не розкажуть про свої переживання, вони будуть у них під серцем.

Близнюки

Близнюки постійно знаходяться у пошуку свого місця у цьому світі. І дуже часто вони не знаходять його. Їм здається, що довкола них не ті люди, про яких вони мріяли, що в них зовсім не та робота, і взагалі вони живуть неправильно.

Такі думки завдають Близнюкам справжнього душевного болю. Ось тільки поділитися своїми роздумами особистості цього знака ні з ким не можуть, оскільки, по-перше, оточуючі їх не зрозуміють, а по-друге, Близнюки не хочуть образити своєю таємницею близьких людей. Так і живуть ці особистості, безтурботно посміхаючись оточуючим та стискаючи зуби на самоті.

Рак

З юних років у душі у Раків з’являється безліч страхів та фобій. Це може бути банальний страх темряви, а можливо справжня травма, пов’язана з розставанням батьків. І навіть ставши дорослими, ці люди ніколи не розкажуть про свої дитячі страхи, трепет від яких зазнають досі. Вони просто соромляться виглядати кумедними.

Крім цього, Раки відчувають панічний страх до всього, що пов’язане з містикою. У душі вони постійно бояться того, що їх хтось прокляне, накладе на них приворот або сховає під ґанком підклад.

Лев

Леви здаються нам “королями життя”, справжніми щасливчиками, які відчувають загальне визнання і завжди користуються увагою оточуючих. Але це лише зовнішній бік їхнього життя. Насправді Леви неймовірно вразливі. Вони болісно сприймають критику і тяжко переживають власні невдачі.

Особливо складно Левам пережити відсутність визнання з боку оточуючих. Власні переживання вони намагаються не афішувати, але такі чутливі моменти життя відкладаються глибоко в душі у Лева і нерідко закривають його душу тугою.

Діва

Особи даного знака замкнуті, і не звикли поширюватися про себе, свою сім’ю та свої плани. Виною тому не лише особливість характеру, а й щира любов Дів до своїх стосунків та своєї сім’ї. Оскільки вони дорожать цією найбільшою цінністю, Діви зберігають за сімома замками все, що стосується найближчих стосунків. Для них це гарантія щасливого життя.

Очевидно також, що практично кожна Діва має незагойну душевну рану, що з’явилася в результаті зради коханої людини або нерозділеного кохання. Це їхня особиста трагедія, якою вони не мають наміру ділитися ні з ким.

Терези

Особи, народжені під зіркою Венери, вкрай болісно переносять несправедливість, яка часом трапляється у цьому світі. Якщо Терези знаходять у собі сили протистояти таким моментам, вони відчувають себе героями і справді щасливими людьми.

Однак якщо несправедливість тріумфує, а особи даного знака не знаходять у собі сил протистояти їй, така рана відкладається глибоко в душі у Терезів. Крім цього Терези, як і багато інших людей, у минулому робили проступки, за які їм досі дуже соромно. Про них вони будуть мовчати до кінця своїх днів.

Скорпіон

Упродовж життя Скорпіони постійно борються зі своїм внутрішнім «Я». Їхнє его більш кровожерливе і постійно вимагає від них рішучих і безкомпромісних вчинків, за які можна потрапити в місця «не настільки віддалені». У душі Скорпіони готові ризикнути і провернути грандіозну аферу, або ж покарати свого кривдника кровожерним чином, проте від втілення подібних ідей у ​​життя цих людей рятує тверезий розум.

Небезпечні бажання так і залишаються таємницею Скорпіонів, з якою вони не хочуть ділитися ні з ким, щоб ненароком не налякати. Якщо ж Скорпіон зробить щось із задуманого, то цю душевну таємницю з нього не витягне навіть Верховний суд.

Стрілець

Стрільці за своєю природою товариські і навіть балакучі. Але є речі, про які вони не готові говорити навіть із найближчими людьми. Річ у тому, що Стрільці не завжди ведуть праведний спосіб життя і нерідко обманюють своїх коханих. Найчастіше їхні таємниці стосуються зрад, у яких підопічні Юпітера ніколи не зізнаються.

Ці особи не переживають за скоєні провини, і навіть готові повторити їх у разі обставин, що вдало складаються, але бажаючи зберегти сім’ю, вони зберігатимуть цю таємницю на самому дні своєї душі.

Козоріг

Закриті та холодні особи, Козороги здаються нам неприступними та беземоційними. Однак насправді в їхній душі вирує справжній ураган. У цих людей існує комплекс, через який вони не можуть відверто спілкуватися навіть з найближчими та рідними людьми, не можуть відкрити їм свою душу та щиро зізнатися у почуттях.

Ця особливість завдає їм чимало душевних страждань. Ось тільки вперті Козороги ніколи не зможуть перебороти себе, а отже, справжнє ставлення до близьких людей так і залишиться їхньою нерозкритою душевною таємницею.

Водолій

Вічний мандрівник – Водолій, ніколи не зізнається, що йому погано чи він втратив орієнтири у цьому світі. На словах у нього завжди все добре, про що свідчить чергова посмішка на обличчі. Але всередині Водолій може не знаходити собі місця. Головна трагедія цих людей – неможливість знайти себе у цьому світі, нездатність реалізувати себе за наявності безперечних талантів.

Гордий Водолій не розповідатиме про це всім поспіль. Крім того, Водолій ніколи і нікому не зізнається в тому, що не відчуває навіть почуття до близьких людей. Йому добре на самоті, але щоб не псувати ставлення оточуючих до себе, нехай це залишиться його душевною таємницею.

Риби

Чуттєві Риби зберігають у своїй душі дуже багато таємниць. Більшість із них пов’язана з нерозділеною любов’ю, але є й ті, що з’явилися через численні страхи та комплекси. Суть у тому, що Риби практично не мають справжніх друзів.

Безумовно, вони контактні та товариські особи, у яких достатньо приятелів та знайомих, але людей, яким можна вилити свою душу, розповісти про найпотаємніше, як правило, немає. Для Риб це справжня трагедія, про яку, проте, підопічні Нептуна ніколи і нікому не розкажуть.

Оригінал