Найгірша професія для вашого знака Зодіаку. Чим вам не варто займатися

Якщо ви тільки починаєте свою кар’єру або втомилися від однієї й тієї ж роботи протягом багатьох років, є альтернативні маршрути, які ви можете спробувати! Залежно від вашого знаку Зодіаку ви можете бути ідеальним кандидатом для однієї кар’єри в порівнянні з іншою. Дізнайтеся, яка професія для вас сама невідповідна!

Овен 

Через вашу енергійну та трохи агресивну особистість вам необхідно будувати кар’єрний шлях, який відповідає вашим потребам. Не шукайте роботи, що вимагає надмірного терпіння і пасивної ролі, особливо це стосується офісної роботи. 

Ваша кар’єра повинна продемонструвати вашу самопожертву, рішучість і цінність. Не погоджуйтеся на посаду касира або продавця. Дивіться далі; можливо, вам підійде бути юристом, офіцером, пожежником, окулістом або стоматологом.

Телець 

Ви наполегливі й уперті, що стане в пригоді, коли прийде час виконувати завдання в стислі терміни. Ви продуктивні, віддаєте перевагу стабільності та комфорту, коли справа стосується роботи. 

Розгляньте художню і творчу роботу, оскільки ви майстер робити щось в стислі терміни. І не зосереджуєтесь на будь-якій роботі в галузі медицини. Робота в медичній сфері вимагає часу і терпіння, а це не ваша сильна сторона.

Близнюки

Ви майстер спілкування. Вам потрібна робота, що дозволяє самовиражатися, як у письменника або автора пісень. 

Коли справа стосується роботи, вам потрібна гнучкість, тому ідеальною роботою буде та, яка дозволяє вам працювати з дому. Самостійна зайнятість – це шлях, по якому слід йти, і вам слід уникати роботи, що вимагає багатогодинного робочого дня, наприклад роботи медсестрою або співробітником поліції.

Рак 

Зайва чутливість може мати свої недоліки, особливо коли справа стосується кар’єри. Ви дбаєте про інших і повинні перейти до професії, яка дозволить вам показати свою пристрасть до інших. Не погоджуйтеся на позицію, яка забороняє вам це робити, наприклад, на посаду торгового представника або судді.

Лев

У вас сильне почуття гордості, і вам подобається бути в центрі уваги. Радіоведучий або виконавець були б ідеальним для вас вибором в професії. Ви не повинні займатися тим, що вимагає великої кількості командної роботи, наприклад, бізнесом. Як би ви не любили, коли вас хвалять, ви не можете добре впоратися з конструктивною критикою.

Вам краще не працювати на фабриках або заводах, також вам не підходить професія швачки та продавця-консультанта, вам потрібно щось, що дозволить вам самовиразитися.

Діва 

Ви акуратні та організовані, тому вам достатньо посади, орієнтованої на медицину і фінанси. Однак, не прагніть зайняти себе у творчій роботі, адже творчість передбачає собою якийсь безлад і хаотичність думок, натхнення і свободу. Креативний директор, маркетолог, або модельєр – це ті посади, які не дозволять вам проявити свої найсильніші якості.

Терези

Ви любите гармонію і рівність і повинні залишатися в тій сфері, яка дозволяє вам висловити свою думку про дружні стосунки та інтереси. Оратор або захисник, адвокат – ідеально підходять для вашої особистості. Не займайтеся роботою в якій домінує лише одна стать і яка може показати вам упередженість, наприклад, інженер, тренер або сантехнік.

Скорпіон

У вас є прихований талант до переконання, і ви дуже гарні в цьому процесі. Юрист або торговий представник підходять вам найкращим чином. А уникати вам слід професій заснованих тільки на фактах, наприклад лікаря або вчителя.

Стрілець 

Ви завжди шукаєте нові місця і людей, які можуть вас порадувати. Робота, що складається з одного і того ж розпорядку кожен день, – не найкращий вибір для вас. Замість цього розгляньте для себе роль хірурга або юриста як вибір кар’єри. Ваші знання будуть постійно розширюватися, оскільки ви будете дізнаватися нову інформацію кожен день.

Козоріг 

Вам комфортно перебувати на позиції влади та відповідальності. Візьмемо, наприклад, держ. службовця, суддю, прокурора, працівника швидкої медичної допомоги або директора масштабного виробництва. Тримайтеся якомога далі від роботи, яка не демонструє вашу самовіддачу і відданість, а також вимагає монотонності.

Водолій 

Ви нескінченно цікаві та дуже розумні, ви постійно шукаєте новий сенс і знання. Робота, пов’язана з математикою або природознавством, задовольнить ваші потреби. Не захоплюйтеся кар’єрою, яка не дає нескінченних знань, наприклад, водій автобуса або пілот. Занадто багато рутини – буде вам нудно.

Риби 

Вас тягне допомагати іншим людям, зрозуміти самих себе. Зробіть академічне консультування або професію психолога потенційними кар’єрними ролями. Тримайтеся якомога далі від роботи, яка є конкурентоспроможною та орієнтованої на прибуток.

Оригінал