Гороскоп на 9 березня

Овен ♈

Ваші слова можуть ранити, і тому важливо думати не тільки що, але і як Ви говорите. Не останню роль відіграє і лаконічність. Якщо Ви вже зламали собі голову, думаючи про майбутню промову, спробуйте зробити ставку на простоту.

Телець ♉

Доведеться докласти зусиль, щоб зрозуміти, що саме Вам зараз намагаються сказати. Слова і зміст, що криється за ними, – різні речі. Чужі вчинки говорять голосніше слів. Якщо хочете докопатися до суті, потрібно ставити правильні, вдумливі, терплячі питання – і чекати відповідей на них.

Близнюки ♊

Ви сьогодні будете відрізнятися підвищеною чутливістю і щирістю. Але нехай прояви емоцій не лякають Вас. Просто Ваш розум перепрацював і показує проблеми там, де їх немає. Зберігайте спокій і вірте, що небо не впаде на землю.

Рак ♋

Просто дивно, наскільки краще запрацює у Вас голова, якщо вийде трохи відпочити. Але деякі таємниці краще залишити нерозгаданими! Ваше прагнення докопатися до правди може закінчитися розчаруванням: відкриття виявиться зовсім не таки великим і захопливим, як гадалося.

Лев ♌

День принесе поєднання амбітність, впевненість в собі і переконливість. Хтось нарешті зрозуміє Вашу точку зору і погодиться з нею; завжди б так! Ви правильно вважаєте, що дивитеся на речі реально, і підтримка людей, які сумнівалися у Вас, буде дуже до речі.

Діва ♍

Ви будете дуже чітко усвідомлювати, що деякі речі нікого, крім Вас, не стосуються. Може турбувати бажання інших людей сунути ніс в питання, які Ви хотіли б залишити при собі. Воно може призвести до досить агресивної закритості з Вашого боку. Але якщо взяти собі девізом “живи і дай жити іншим”, Вам має полегшати.

Терези ♎

Здається, що всі погляди нині спрямовані на Вас. Ні, ніяких корисливих мотивів ні в кого немає, і ніхто не намагається Вами маніпулювати. Скоріше за все, Ви надихаєте інших, і саме тому вони до Вас тягнуться. Приймайте увагу і запрошення до взаємодії. Вони для Вас – бонус.

Скорпіон ♏

Ваша вроджена здатність заглядати далі очевидного помітно посилиться. Ви зможете скласти одне з іншим і непогано розібратися в ситуації. Але як вчинити з цим новознайденим знанням? Якщо відчуваєте себе озброєними і підготовленими, час кувати залізо, поки воно гаряче!

Стрілець ♐

Навіть нісенітниця собача, представлена з достатнім апломбом, може здаватися переконливою. Але переконливість і правота – різні речі. Пам’ятайте про це, якщо хтось дуже наполегливо (і переконливо!) вимагає від Вас реакції. Якщо Вам не дають часу подумати, Ваші інтереси тут точно постраждають.

Козоріг ♑

Не хочеться відволікатися від повсякденних справ, але здається, на Вас повісили занадто багато всього – та ще через плече заглядають. Почавши захищати себе, Ви можете опинитися в парадоксальній ситуації: здаватиметься, ніби Вам є що приховувати. Важливо повірити в себе і свою здатність впоратися, і тоді все буде добре.

Водолій ♒

Мало-помалу – от як Ви зможете досягти вражаючого прогресу, особливо у творчості. Але будь-яка новаторська ідея вимагає чіткого плану для втілення в життя. Зосередьтеся на тому, що Вас дійсно надихає, і доведіть справу до розуму. Тут важливо вибирати дуже ретельно!

Риби ♓

Якщо Ви все відкладали важливу розмову з дорогою для Вас людиною, прийшов час взяти бика за роги. Про що б не зайшла мова, важливо пам’ятати, що можлива не одна точка зору на предмет. Вислухайте думку іншого: це не менш важливо, ніж викласти своє. Ваша готовність слухати може стати тим, що не дасть довести конфлікт до ескалації.