Яких жінок оминають стороною чоловіки різних знаків Зодіаку

Чоловіки за своєю природою велелюбні. Але навіть вони звертають увагу далеко не на всіх представницях прекрасної статі. І справа тут зовсім не у вигляді. Просто з перших днів спілкування чоловік розуміє, що дівчина зовсім не підходить. Відносини з нею ні до чого доброго не приведуть, і залишать, швидше, шрами на душі, аніж приємні спогади.

Звідки народжується така впевненість, і яких жінок намагаються уникати чоловіків? Виявляється у представників різних знаків Зодіаку свої уявлення про те, з якими жінками будувати стосунки, а яких не можна підпускати до себе на кілометр. Докладніше розповімо про це у цій статті.

Овен

Овен – один із найбільш перебірливих чоловіків. Він представник сильної статі, з яскраво вираженим чоловічим стрижнем, а тому не потерпить поряд з собою феміністку, а також даму, яка надто затято відстоюватиме свою позицію, не погоджуючись з коханим чоловіком. Постійні суперечки та сварки швидко приведуть Овна до розуміння того, що йому потрібна інша жінка. При цьому підопічним Марса хочеться бачити поряд із собою активну та самодостатню леді, яка має ділову хватку. З «бляклою амебою», яку зовсім не цікавитиме активна діяльність Овна, цьому чоловікові буде просто нецікаво.

Телець

Тельці за натурою своєї статечні і осілі чоловіки, які не шанують зміни в житті і взагалі віддають перевагу тихому сімейному затишку. Звичайно, з ексцентричною і неврівноваженою дівчиною вони довго не протягнуть. Якими б не були почуття, Телець не житиме з істеричною особистістю. Не підходять представнику стихії Земля легковажні та вітряні дівчата, які постійно зникають із дому, не вміють і не бажають підтримувати в ньому затишок. Безгосподарність ставить хрест на можливості створення пари з Тельцем, а якщо жінка при цьому ще й не вміє берегти гроші, їй навіть знайомитись із таким чоловіком не варто.

Близнюки

Контактні та безтурботні Близнюки мріють бачити поряд з собою таку ж другу половинку, яка легко ставитиметься до життя. З депресивною і плаксивою дівчиною, яка не має почуття гумору, Близнюкам явно не по дорозі. Якщо панночка нетовариська, якщо вона не може цілі ночі безперервно спілкуватися зі своїм улюбленим Близнюком про все на світі, довго вони не будуть разом. Підопічний Меркурія просто розчарується у своїй подружці. Взагалі, головний критерій вибору такого чоловіка – з жінкою не повинно бути нудно. Якщо панночка не відповідає цій вимозі, якщо у неї відсутній авантюризм і вона «важка» на підйом, нехай краще підшукує собі такого ж депресивного партнера.

Рак

Раки в душі дуже ніжні та чутливі чоловіки, яких досить легко образити. У зв’язку з цим їм варто триматися подалі від егоїстичних і грубих жінок, від жінок, які звикли лише вимагати, нічого не даючи натомість. Якщо друга половинка не любить ніжності, холодна до ласкавостей і поцілунків Рака, а сама не прагне демонструвати свою ніжність, цей чоловік знайде собі іншу, більш податливу партнерку. Чоловікові Раку і самому хочеться дбати про свою жінку, адже поряд з такою панночкою він почувається справжнім чоловіком. Природно незалежну даму, яка почне пригнічувати свого Рака, цей чоловік відразу вилучить зі свого життя.

Лев

Ці представники стихії Вогню шукають собі еталонну жінку у всіх сенсах. Тому Леви не потерплять поряд незграбну і несимпатичну дівчину, панночку від якої не віє граціозністю та елегантністю. Якщо супутниця Лева не вміє тримати себе на людях, якщо вона неосвічена і поводиться зухвало, їй не місце поряд із таким чоловіком. Лев уникатиме дівчат, які не мають смаку, погано доглядають за собою, не вміють готувати і не здатні підтримувати вдома порядок. Для цих чоловіків дуже важливо пишатися своєю жінкою, ставити її на п’єдестал, і якщо п’єдесталу вона не заслуговує, не заслужить і місця поряд із Левом.

Діва

Педантичні і вимогливі чоловіки знака Діва не потерплять поряд із собою неохайну даму, яка спокійно сприйме хаос у будинку, яка не готуватиме для свого коханого, і не буде звертати достатньо уваги на свій зовнішній вигляд. Практичні Діви не стануть будувати стосунки з жінками, не здатними контролювати сімейний бюджет, з тими, хто не знає ціни на гроші і готовий витрачати на себе нечувані суми. Якщо жінка не вміє заробляти, якщо вона не здатна забезпечити себе, чоловік Діва не побудує з нею гармонійну сім’ю. Такій панночці краще відразу сказати «ні»!

Терези

Творчі і неймовірно гармонійні чоловіки знаку Терези не терпітимуть поряд із собою неврівноважену панночку, яка порушуватиме їхнє спокійне та гармонійне життя. Якщо супутниця Терезів погано одягається, якщо вона не має почуття такту і позбавлена ​​смаку, їй з таким чоловікам не по дорозі. Терези не знайдуть спільної мови з дівчиною, яка байдужа до культури, не любить кіно, театр, не відвідує виставки і взагалі позбавлена ​​потягу до прекрасного. Терезам просто не буде про що поговорити з такою дамою. А ще підопічні Венери відкидають депресивних жінок, тих, котрі постійно щось вимагають чи просять.

Скорпіон

Чоловіки Скорпіони не шукають легких шляхів, а тому їм до вподоби жінка «міцний горішок». Якщо ж дівчина виявляється надто простою, надто передбачуваною, і сама готова кинутися Скорпіонові на шию, він покине її після першої ж ночі. Домосідка, що марить пранням і прибиранням, такому чоловікові явно не до душі. Не потерпить він і панночку, яка провокуватиме Скорпіона, загрожуючи зрадами або зіштовхуючи лобами з іншими чоловіками. Крім того, представник стихії Води не зможе жити із жінкою, яка не задовольняє його у сексі. Тому дами, які соромляться свого тіла і не готові йти на шалені експерименти, які пропонує Скорпіон, краще нехай не знайомляться з ним!

Стрілець

Якщо ви «сіра мишка», якщо вам нема чим здивувати і шокувати оточуючих, і ви не змушуєте обертатися вам услід оточуючих чоловіків, значить, вам нічого робити поруч зі Стрільцем. Такі чоловіки люблять фатальних жінок, за яких борються інші чоловіки, а самотні невпевнені в собі і нікому не потрібні пані нехай дістаються іншим. Якщо панночка не готова залишати рідну оселю заради того, щоб завжди бути поряд з коханим чоловіком, вона не пара Стрільцю. Домосідки, в принципі, не підходять чоловікам даного знака, а якщо така жінка почне висловлювати Стрільцеві претензії за те, що їй некомфортно, вона швидко вирушить у комфортні умови, але вже без коханого чоловіка.

Козоріг

«Марниці життя», а також ті, хто не вміє рахувати гроші і не бажає збирати їх, можуть навіть не дивитися в бік Козорога. Цей чоловік любить стабільних, врівноважених та самодостатніх жінок, які добре заробляють та можуть себе забезпечити. Безпорадні леді, які сподіваються виключно на Козорога і намагаються сісти йому на шию, він відправляє додому вже в перший місяць знайомства. Ще один фактор, що відштовхує жінок від Козорога, – жіноча непередбачуваність. Якщо підопічний Сатурна не знає, чого очікувати від своєї обраниці, він віддасть перевагу іншій, більш простій і зрозумілій особі.

Водолій

Ви приземлена матеріалістка? Вас цікавлять гроші та затишний побут? Можливо, ви шукаєте стабільність? Тоді забудьте думати про Водолія! Для нього ваші бажання як червона ганчірка для бика! Якщо жінка не має мрій і нічого не прагне, вона не знайде спільних тем для спілкування зі своїм чоловіком. Якщо вона не любить філософствувати, якщо вона не має своєї думки з будь-якого питання, про яку душевну близькість з Водолієм можна говорити? Цей чоловік зникне з її життя раніше, ніж вона встигне розпочати будувати плани на спільне життя. Нарешті, підопічний Урана ніколи не будуватиме стосунки з жінкою, яка його контролюватиме і надзвонюватиме по 300 разів на день.

Риби

Чуттєві чоловіки Риби шукають у супутницях життя ніжність і турботу, а тому байдужі, холодні пані одразу йдуть повз. Представнику даного знака дуже важливо бути максимально відкритими один перед одним, разом мріяти та будувати спільні плани на життя. Потайна дівчина в цю концепцію не впишеться. Риби – справжні романтики, вони люблять дивувати своїх коханих романтичними вчинками, віршами та серенадами під вікном. І якщо панночка не оцінить чуттєвих поривів підопічного Нептуна, їм краще відразу розлучитися, щоб не мучити один одного. Нарешті, Риби ніколи не будуватимуть відносин з дівчиною, у якої відсутня фантазія. Це є ключовим критерієм вибору для Риб.

Оригінал