Як ревнують чоловіки різних знаків Зодіаку

У певних життєвих ситуаціях кожна людина здатна відчувати почуття ревнощів. І, як показує практика, чоловіки переживають це почуття набагато сильніше, хоч і не завжди відкрито показують це. Якщо один чоловік, відчуваючи ревнощі, змітає все на своєму шляху, інший може виглядати як скеля. Давайте спробуємо розібратися, як же проявляються ревнощі в чоловіків різних знаків зодіаку.

Овен

Не варто чекати від темпераментного Овна, що він, побачивши свою супутницю в обіймах іншого, сховається за рогом і буде тихенько плакати. Цей колись веселий і добрий малий не залишить живого місця на тілі суперника. До речі, об’єкту його обожнювання може також не поздоровитися.

Телець

На вигляд розсудливий і навіть холоднуватий чоловік-Телець насправді той ще власник. Зовні його почуття власності навряд чи буде якось проявлятися, але якщо раптом він дізнається або здогадається про інтрижку своєї коханої на стороні, то не бути вам більше разом. Телець ніколи і нікому не зможе пробачити зраду.

Близнюки

Побачити чоловіка-Близнюка, який б’ється в істериці від почуття ревнощів, що переповнює його, практично неможливо. Швидше за все, його половині доведеться боротися з конкуренцією, що періодично виникає на горизонті. Близнюки волелюбні й товариські чоловіки, тому навіть флірт сприймають як складову дружнього спілкування.

Рак

Чоловіки-Раки – одні з найбільш ревнивих представників зодіакального кола. Навіть якщо ваш чоловік-Рак неймовірно гарний собою, розумний, заможний і популярний серед жінок, невпевненість у собі та, як наслідок, почуття ревнощів супроводжуватимуть його впродовж усього життя.

Лев

Якщо у Раків почуття ревнощів часто виникає через занижену самооцінку, то у чоловіків-Левів справи йдуть абсолютно інакше. Царствений і себелюбний Лев може з ласкавого котика перетворитися на розлюченого лева, якщо дізнається, що хтось ризикнув відібрати в нього улюблену “іграшку”.

Діва

Чоловіки-Діви, як правило, занадто розумні та винахідливі, щоб відкрито демонструвати свої ревнощі. Холодний і стриманий чоловік-Діва в глибині душі постійно контролює ситуацію, не дозволяючи собі надягати “рожеві окуляри”. Не варто думати, що ваш чоловік-Діва сліпо довіряє вам. Цілком можливо, він періодично перевіряє ваш телефон на “охайність” і жадібно вивчає сторінки ваших друзів-чоловіків у соціальних мережах.

Терези

Чоловіки-Терези, як правило, намагаються будувати стосунки на взаємній довірі. Їх складно назвати ревнивцями, оскільки вони зазвичай надають повну свободу дій своїй другій половинці. Якщо трапиться так, що його обраниця заведе інтрижку на стороні, чоловік-Терези довго вагатиметься, перш ніж ухвалити правильне рішення. У результаті він просто перекладе відповідальність на свою жінку і прийме будь-яке її рішення.

Скорпіон

Скорпіон – це найстрашніший і найбільш безжалісний знак зодіаку. Причому для цих чоловіків абсолютно не важливо, чи була це фізична зрада, чи душевна. Як вчинить чоловік-Скорпіон, дізнавшись про зраду? Спочатку готуйтеся до грандіозного скандалу з биттям посуду і гучними криками. А за деякий час цей жорстокий чоловік придумає найстрашнішу помсту і своїй колишній половині, і її новому обранцеві.

Стрілець

Зрада для чоловіка-Стрільця – це скоріше не зрада, а якась іскра, здатна розпалити вогонь кохання і пристрасті у стосунках. Стрільці не люблять одноманітність, а рутинне життя занадто швидко їм набридає. Для того щоб їхні стосунки проіснували довго, Стрільцям необхідно час від часу відчувати ревнощі й домагатися свою жінку знову і знову.

Козоріг

Не сподівайтеся, що вам колись вдасться дізнатися про те, що чоловік-Козоріг ревнує. Цей чоловік настільки загадковий і незрозумілий для оточуючих, що часом створюється враження, ніби йому на всіх і на все наплювати. Це не так! Якщо Козоріг зупинив свій вибір на жінці, знайте, він кохатиме її і ревнуватиме одночасно, але навряд чи хто-небудь коли-небудь про це дізнається.

Водолій

Чоловіки-Водолії здебільшого не ревниві й самі не переносять, коли їх ревнують. Саме ця легковажність часто зводить їх зовсім не з тими людьми, з якими можна вибудувати щасливі стосунки. Для того щоб Водолій вас не ревнував, досить просто переконати його словесно, що ви чисті й невинні. Він вам повірить на слово.

Риби

Чоловіки-Риби взагалі наймутніший знак зодіаку. Попри свою ніжність, чуттєвість і ніби відкритість, вони напевно неодноразово були замішані в брудних справах. Самі ж вони ревнують тоді, коли їм заманеться. Сьогодні вони можуть влаштувати сцену ревнощів своїй абсолютно невинній другій половині, а завтра, дізнавшись про реальну зраду, пропустять зізнання повз вуха.

Оригінал