Як реагують на образу різні знаки Зодіаку

Давайте дізнаємося, на кому тут найбільше воду возять…

Овен

Народжені під знаком Овна проявляють себе в складних ситуаціях дещо нестримано, іноді необачно і войовничо. Овни віддають перевагу миттєвому, швидкому розв’язанню проблеми, однак при цьому вони не злопам’ятні і часто після вирішення конфлікту починають шкодувати про ненавмисно завдані образи.

Вони постараються забути про неприємність, що сталася, уникають подальшого розбору польотів. Овни не вибачатимуться, але можуть піднести супернику презент або запросити на спільну вечерю. Швидка відхідливість Овнів унеможливлює помсту і тривале збереження образи.

Телець

Тельці повністю виправдовують своє ім’я – ненаситні в гніві, вони, в разі заподіяння їм образи, зносять усе на своєму шляху, не зважаючи на особистості й небезпеки. Однак Вам потрібен особливий талант, щоб вивести спокійного і врівноваженого Тельця з себе і довести його до стану скаженого бика, адже вони вірять у розум людей, їхню здатність вирішувати питання дипломатичним шляхом.

Товста шкіра Тельців здатна тривалий час стримувати бурхливі емоції, накопичувати образу всередині. Зрештою, накопичивши критичну масу образ, Телець “вибухає” і рве стосунки з людиною, яка його розчарувала. Навіть якщо в результаті незграбних і тривалих виправдань Ви отримаєте у Тельця прощення – будьте пильні – у будь-який момент мстиві роги можуть полоскотати Ваші ребра. Народжені під цим знаком можуть затаїти образу до кінця свого земного життя.

Близнюки

Для людей, народжених під знаком Близнюків саме виникнення конфліктів неприйнятне, вони прагнуть сховатися або всіма шляхами піти від неприємностей. Ви можете надовго втратити Близнюка з поля зору, якщо вона запідозрить, що між вами назріває вирішення проблемної ситуації.

Однак, якщо вирішення конфліктної ситуації все-таки станеться, можна тільки дивуватися, скільки негативної інформації та характеристик про Вас зберігав ображений Близнюк. Виплеснувши всі претензії на голову суперника, цей знак не загострюватиме ситуацію і просто забуде назавжди про людину, яка його образила.

Рак

Спілкування з народженими під знаком Рака людьми на кшталт ходіння мінним полем – необхідно ретельно згладжувати кути, щоб не завдати образи легкоранимим і чутливим ракоподібним. Причому навіть мовчання Раки іноді витлумачують хибно, а якщо раптом вони почують у ваших словах сарказм – тримайтеся – це тривала і безперспективна сварка, розв’язати яку можна тільки смиренням і визнанням своєї неправоти (у будь-якому разі). Цей знак народжує людей, яким не чужа вишукана помста, якою б застарілою не була завдана образа.

Лев

Царствені Леви не витрачають часу на порожні розмови – скривджені під час сварки, вони негайно завдають у відповідь, часто несиметричну за силою відповідь. Цей хід у відповідь може мати воістину руйнівний вплив. Леви згадають вам абсолютно всі промахи і конфлікти в прагненні завдати максимальної шкоди вашому самолюбству.

Єдина перевага Левів – це короткочасність такої гіперактивності, як спалах наднової, вони спопеляють усе навколо себе й одразу ж згасають до наступного циклу образ. Боротися з Левами слід тільки проявляючи непохитність і зберігаючи почуття гідності, у цьому разі Лев може змінити свій гнів на заступницьку, трохи гордовиту, але мирну поведінку.

Діва

Скромна і сором’язлива Діва часто займається самокопанням і має занижену самооцінку. Будь-яке образливе слово або незграбний жарт можуть завдати серйозної моральної шкоди легкоранимій Діві. Однак у відкритий конфлікт вона вступати не буде, як знак, що віддає перевагу порядку в справах, Діва підійде до вирішення конфлікту розмірено і ґрунтовно.

Насамперед Ви потрапите в особливий список неблагонадійних людей, яким за кожної слушної нагоди необхідно нагадати про завдану кривду. Для розв’язання конфлікту з Дівою необхідно довести їй свою вірність і відданість, бо за наявності залишкової образи на вас може чекати спонтанна і, найімовірніше, навіть не усвідомлена, інтуїтивна помста.

Терези

Терези, дуже легкоранимі й нездатні іскрометно відповісти на завдану образу. Засмучені і розгублені вони шукають допомоги і підтримки в оточуючих. При цьому навіть випадковому знайомому Терези можуть розповісти про кривдника досить інтимні таємниці, прикрасивши їх і перетворивши свого недруга на монстра.

Остерігайтеся сварок з Терезами або у зворотному випадку, про Вас можуть піти нехороші чутки і плітки. Примиритися з Терезами легко – достатньо офіційного вибачення і невеликого презенту.

Скорпіон

Складний для спільного життя Скорпіон під час сварок жалить безжально і боляче. Цей знак не слухає логічних доводів, а прагне роздмухати конфлікт до вселенських масштабів, спопеляючи вас уїдливим словом, яке завдає болісних ран. Скорпіон підживлює свою емоційну енергію в конфлікті, живе сваркою і вимотує противника морально, проявляючи при цьому весь свій інтелект і винахідливість.

Стрілець

Виявляючи в конфліктній ситуації неабияку витримку, Стрілець уникає сварок, не звертає уваги на словесні образи. Однак якщо образа зможе пробити панцир байдужості, Стрілець розпочинає глобальну війну зі своїм опонентом, перебільшуючи факти і прагнучи зустрічного завдання моральної шкоди. Водночас для примирення потрібно лише трохи перечекати і спокійно поговорити про життя або проявити інтерес станом особистих справ Стрільця.

Козоріг

До вирішення конфліктної ситуації Козоріг підходить з усією ґрунтовністю, досліджує причини, знаходить джерело конфлікту, прагне вибрати оптимальний вихід із ситуації, що склалася. При цьому сам процес розв’язання сварки не приносить Козорогом задоволення, створюючи відчуття певного дискомфорту.

Особливо педантично ставляться до своїх професійних якостей. Посварившись із Козорогом на роботі, ви отримаєте повний “ігнор” під час призначення на відповідальні посади, вам буде закрито дорогу до професійного зростання. Відійдіть від конфлікту, переконайте Козорога в причинах сварки, доведіть, що сварка була необхідна для просування спільної справи.

Водолій

Поведінка Водоліїв рідко відповідає усталеним стереотипам, вони можуть весело віджартовуватися від образ або похмуро мовчати, немовби не чуючи Ваших докорів. У сварці знак спокійний і не проявляє агресивності, проте образившись, Водолій може самоусунутися і навіть на деякий час зникнути з Вашого життя, погано переносять критику, проте не схильні до помсти.

Риби

Вразлива Риба не схильна до прояву тривалої стійкої образи, при цьому всі відповідні дії проти кривдника вона проявляє тільки на словах, не завдаючи ворогові ні фізичних, ні фінансових втрат. Любить поскаржитися на Вас родичам і близьким людям, а за відсутності таких поблизу займається осмисленням сварки, що сталася, вигадуючи ефектні відповіді та дії. Помиритися з Рибою можна спокоєм, ласкою і проявом турботи. Народжені під цим знаком не будуть самостійно шукати привід для заподіяння Вам образ.

Оригінал