Що означає любов для кожного знака Зодіаку

Чи означає любов відпускати того, кого любиш, чи триматися за нього до кінця життя? Любов – це дрібниці, які ви робите разом, чи великі драматичні жести? Що саме для вас означає любов?

Оскільки всі ми різні, так само як і наші переконання, думки та принципи. Навіть коли справа доходить до любові, наші погляди різняться. Для когось любов – це триматися за руки і робити селфі разом, корчачи дивні гримаси, а для когось – це глибокі розмови про життя і стосунки.

Однак, доки ваші думки і думки вашого партнера збігаються щодо того, що кохання означає для вас як для пари, ви в шоколаді.

А оскільки знаки зодіаку впливають на нашу особистість і поведінкові риси, вони є вірним способом дізнатися, що означає кохання для вас і для когось іншого. Таким чином, ви зможете краще зрозуміти себе, а також отримати уявлення про мову кохання, якій віддає перевагу ваш романтичний інтерес.

Хочете дізнатися, як різні знаки зодіаку ставляться до кохання? Звісно, що так! Тож давайте без зайвих роздумів розберемося, що означає кохання для кожного знаку Зодіаку.

Овен

Ви енергійні, пристрасні, відверті, цілеспрямовані та непокірні. Ви любите розфарбовувати за межами дозволеного і йти за тим, чого хочете. Кохання для вас має бути стимулюючим, захоплюючим і нестримним досвідом життя, який жодним чином не буде стримувати ваш ріст або ваше почуття власної гідності.

Що для вас означає любов? Для вас любов означає мати “партнера по злочину”, який буде вас розуміти, підтримувати, кидати вам виклик і викривати вас у ваших помилках. Вам сподобається вирушати в божевільні пригоди зі своєю другою половинкою і рости разом як особистості.

Телець

Ви справжній і “що бачите, те й отримуєте” тип людини, яка шукає комфорт, безпеку і стабільність у всіх аспектах життя, включаючи відносини. Ви відчуваєте себе найкраще, коли можете бути справжніми і почуватися комфортно у своїй шкірі. Ви погано справляєтеся з невизначеністю та фальшивими особистостями.

Що для вас означає любов? Це означає, що у вашому житті є хтось, з ким ви будете почувати себе достатньо захищеними, щоб бути самими собою. У відносинах вам захочеться проводити час наодинці зі своїм партнером, залишаючись при цьому у затишку і комфорті. Отже, вечори кіно з їжею на винос і сеанси обіймів означають для вас любов.

Близнюки

Ви – мандрівник, вічний шукач з глибокою жагою до знань. Ви завжди перебуваєте в пошуку, щоб досліджувати і вчитися. Ви зневажаєте задоволеність життям і вважаєте, що потрібно залишатися допитливим, щоб рухатися вперед.

Що для вас означає любов? Для таких людей, як Ви, кохання означає постійно розвиватися і пристосовуватися до різних обставин, дізнаватися одне про одного щось нове, йти в ногу з темпом життя і мінливими інтересами одне одного. Ваш ідеальний партнер повинен легко справлятися з подвійністю вашої натури.

Рак

Будучи дуже емоційною людиною, ви понад усе цінуєте чуйність і турботу. Ваш ідеальний партнер повинен бути спокійною і стабільною людиною, яка може допомогти вам зрозуміти і обробити ваші емоції.

Що для вас означає любов? Кохання для вас прирівнюється до спокою та емоційного добробуту. Ви віддасте перевагу довгим душевним розмовам з коханою людиною по телефону або при особистій зустрічі, ніж походу в клуб або на вечірку. Після довгого дня вам захочеться, щоб ваш партнер був поруч, розпитував вас про те, як пройшов день, пропонував чашку чаю.

Лев

Ви сильні, пристрасні, емоційні, люблячі і турботливі, але при цьому можете бути імпульсивними, вразливими, вимогливими, запальними і гордими, зі схильністю до створення драм.

Оскільки ви є живим парадоксом і динамічною особистістю, ви прагнете до цікавого і насиченого любовного життя. Ваш ідеальний партнер повинен відповідати вашій унікальності і приборкувати вашу дику сторону з любов’ю і турботою.

Що для вас означає кохання? Любов для вас – це глибокі душевні зв’язки, які пов’язують двох людей в одне ціле. Ви хочете безмежних стосунків, які кинуть виклик усім бар’єрам часу, простору і ситуацій. Ваш партнер повинен любити вас такими, якими ви є, бути вашим найкращим другом, піклуватися і захищати.

Діва

Ви практичні і уважні до деталей. Вам не подобаються надмірні прояви прихильності, і ви також не любите відкрито висловлювати свої емоції. Але в глибині душі ви дуже турботлива людина, яка любить робити все, щоб зробити свого партнера щасливим.

Що для вас означає любов? Любов означає піклуватися про свого партнера, надаючи йому послуги, наприклад, готуючи його улюблену страву або прибираючи його машину. Ви очікуєте, що ваш партнер буде інвестувати у ваші стосунки і буде щирим стосовно вас. Кохання – це серйозне довгострокове зобов’язання.

Терези

Ви цінуєте рівність, чесність і справедливість у всіх аспектах свого життя, і чому кохання має бути винятком? Ви вважаєте, що відносини повинні бути балансом і ритмом між двома рівноправними партнерами, а взаємоповага і взаєморозуміння для вас дуже важливі.

Що для вас означає любов? Кохання для Вас – це взаємна співпраця, пристосування, гнучкість, справедливі компроміси. Кохання має бути здоровим, позитивним і підтримуючим. Воно повинне бути відкритим і безпечним простором для обох сторін, щоб вільно обмінюватися своїми ідеями та поглядами. Вам потрібен партнер, який буде цінувати вашу думку і залучати вас до прийняття кожного рішення.

Скорпіон

Незалежно від того, як ви поводитеся в суспільному житті, у відносинах ви повністю віддані, чесні і лояльні. Навіть якщо у вас коли-небудь виникне спокуса збитися зі шляху, у вас достатньо самоконтролю, щоб утриматися від такої помилки. Ви домінуюча особистість і не любите показувати свою чутливу сторону навіть партнеру.

Що для вас означає кохання? Кохання означає повне підпорядкування та чесність з боку Вашої другої половинки. Вам подобається брати на себе всі обов’язки від її імені і піклуватися про всі її потреби. У відповідь ви очікуєте чесності, прозорості та прийняття вашого контролюючого характеру.

Стрілець

Люди думають, що ви веселун, який любить жартувати і ніколи нічого не сприймає всерйоз. Але правда полягає в тому, що гумор – це ваш механізм подолання труднощів. Ви не дуже добре справляєтеся з емоційними складнощами і, зіткнувшись зі складною ситуацією, намагаєтеся розрядити напругу жартами.

Що для вас означає любов? Для Вас кохання – це мирне, спокійне і розслаблююче почуття, яке розвивається, коли обидва партнери полегшують один одному життя. Вам не потрібні конфлікти, сварки та непереборні ситуації. Кохання має бути схожим на повернення додому після важкого дня, коли всі негаразди залишаються за порогом.

Козоріг

Ви відомі своєю невблаганністю і переконливістю. Ви екстремальна людина, яка може зациклюватися на випадкових речах. Ви або занадто глибоко занурюєтеся в щось, або виходите з гри; для вас немає нічого середнього, і те ж саме з любов’ю.

Що для вас означає любов? Кохання – це віддача на всі сто відсотків у ваших стосунках, відкритість один одному, турбота про потреби один одного, запеклі сварки, пристрасні сеанси макіяжу, щоденна праця над вашими стосунками. Любов означає ніколи не здаватися, як би важко це не було.

Водолій

Ви розумні, обізнані, інтелігентні та унікальні. Будучи сапіосексуалом, ви схильні вибирати партнера, який розумний і любить захоплюватися вашими знаннями про світ. Але ви схильні бути пригніченими інтенсивністю власних емоцій і іноді відчуваєте холоднокровність у стосунках.

Що для вас означає кохання? Для вас любов – це хімія. Це врівноваження інь і янь двох людей, які люблять піклуватися один про одного і миритися з дивацтвами один одного. Вам потрібен партнер, який буде ласкавим, турботливим і досить терплячим, щоб працювати з вами над питаннями, пов’язаними з вашими зобов’язаннями.

Риби

Ви надзвичайно емоційна і чутлива людина, яку легко поранити у відносинах. Ви тихі, стримані і не любите відкрито висловлювати свої почуття. Але очікуєте, що ваша друга половинка буде читати між рядків і розуміти ваші емоції.

Що для вас означає кохання? Для вас кохання – це бути вразливими перед партнером, впевненими у тому, що він ніколи не заподіє вам болю і не скористається вашою слабкістю. Вам потрібен партнер, який підтвердить ваші почуття і дасть вам відчуття стабільності.

Оригінал