Гороскоп на 29 березня 2023 року

Овен ♈

Хтось із Ваших видатних друзів останнім часом поводився дуже незвично, і сьогодні їхні емоції можуть стати на Вашому шляху. Якщо це трапиться, Ви маєте цінувати стосунки з ними більше, ніж те, в чому вони були неправі. Оцініть ситуацію в довгостроковій перспективі й підтримайте друзів. Можливо, зараз саме час для розмови – поспілкуйтеся наодинці та дізнайтеся, що відбувається. Коли Ви доберетеся до суті того, що відбувається, то зможете надати допомогу.

Телець ♉

Постарайтеся оточити себе людьми, які дивляться на світ трохи інакше, ніж Ви. Це можуть бути старші родичі, молодші брати й сестри, друзі, які належать до інших культур, – вони допоможуть вам розв’язати проблему, яка давно вам докучає. Іноді все, що потрібно, – це стороння думка про ситуацію, що склалася, щоб зрозуміти справжню суть того, що відбувається. Активніше запитуйте поради, і Ви отримаєте цінну інформацію.

Близнюки ♊

Розум не завжди має відношення до вчених звань або до книжок, які Ви прочитали. У людей на обличчі не написано їхнє резюме, тому коли Ви зустрічаєте групу людей, виходьте з того, що Ви перебуваєте з ними на рівних. Якщо коротко, то Ви розумні настільки, наскільки вірите в це. Не дозволяйте іншим людям залякати Вас – те, що Ви можете сказати і який внесок внести в загальне обговорення, дуже важливо, і щойно Ви почнете ділитися своїми думками, оточуючі це зрозуміють.

Рак ♋

Сьогодні хтось із друзів або колег обмірковує якісь проблеми, і в них з’явиться потреба розповісти Вам про це. З Вашого боку дуже мило сидіти і слухати про чужі драми, проте Ви не зобов’язані це робити, особливо якщо вважаєте їхні проблеми буденними. Якщо Ви терпітимете емоційне напруження співрозмовників, то тим самим дасте зрозуміти, що заохочуєте їхню схильність до драматизму, а це нічим їм не допоможе. Ви маєте виявити до них сувору любов.

Лев ♌

Ваша інтуїція загострена, і Ви можете покластися на неї, щоб допомогти другові, який ось-ось почне новий проєкт або вирушить у подорож. Якщо Ви хвилюєтеся про цю людину, то розкажіть, що Ви відчуваєте і чого побоюєтеся. Необхідно розповісти про це якомога докладніше: що більше деталей, то краще. Можливо, Вам щось наснилося, або це просто передчуття. У будь-якому разі, Ви не зможете розслабитися, поки не висловите все, що у Вас на думці.

Діва ♍

Якщо Ви сьогодні не будете міцно стояти на землі, то можете проґавити щось особливе. Зараз дуже важливо тримати зв’язок із реальністю, тому не дозволяйте емоціям взяти над собою гору. Час від часу Ваша емоційна натура починає керувати життям, проте зараз необхідно слідувати вказівкам мозку, а не серця. Обміркуйте все як слід і не дійте поспішно. Практичність може бути не надто привабливою, проте це найбільш розумний шлях.

Терези ♎

Ваше розуміння складних фінансових ідей стає дедалі кращим – скористайтеся цим! Прочитайте кілька фінансових журналів, сходіть на сайти і почніть докладніше вивчати, що Ви можете зробити зі своїми грошима. Запитайте в друга, який на цьому розуміється, як Ви можете дізнатися побільше. Можливо, спочатку це здасться лякаючим, однак коли Ви почнете розуміти концепції, все піде, як по маслу. У Вашому житті починається пізнавальний етап, який може привести до фінансового успіху. Головне – не засмучуватися, якщо Ви чогось не зрозуміли.

Скорпіон ♏

Створення чіткого бачення того, чого Ви хочете досягти, – це перший крок до реалізації свого бажання. Виберіть найскладнішу мету – схуднути, знайти нову роботу, запросити на побачення того, хто Вам подобається, – і уявіть позитивний результат у найдрібніших деталях. Складіть детальну карту, яка приведе Вас до успіху. Не дозволяйте страхам і сумнівам стати на Вашому шляху – їм просто немає місця у Вашій позитивній історії.

Стрілець ♐

Відкрите спілкування з іншими людьми не обов’язково несе в собі ризик. Звісно, якщо ходити з душею навстіж, може з’явитися відчуття вразливості, однак це також чудовий спосіб показати, наскільки Ви небайдужі. Не соромтеся своїх почуттів до когось, особливо якщо вони позитивні. Потік енергії супроводжуватиме Вашу розповідь про свої думки та надії – не дозволяйте йому пропасти даремно. Якщо Ви відчуєте бажання зізнатися в тому, що відчуваєте стосовно когось, зробіть це. Ви зробите їхній день незабутнім.

Козоріг ♑

Всесвіт посилає вам потік інтроспективної енергії, яка може змусити вас закритися від навколишнього світу, але це цілком нормально. Прислухайтеся до свого бажання залишитися вдома, навіть якщо друзі дуже хочуть, щоб Ви прийшли і приєдналися до загальних веселощів. Однак оскільки це Ваші друзі, вони зрозуміють, якщо Ви вирішите пропустити цей вечір. Зараз саме час поміркувати над своїми ідеями та над тим, яких цілей Ви хочете досягти.

Водолій ♒

Якщо Ви потребуєте більшої приватності у своєму житті, потрібно просто про це попросити. Люди так раді можливості провести більше часу з Вами, що не розуміють тонких натяків. Тому якщо хтось сьогодні запитає, чи можна побути у Вашій компанії, не бурмотіть і не кажіть: “Я не знаю”. Скажіть: “Вибач, але ні”. Ви не зобов’язані давати будь-які пояснення – Ваш час належить Вам, і тільки Ви вирішуєте, як ним розпорядитися.

Риби ♓

Сьогодні Ви будете в прекрасному настрої, сповнені гарного настрою і безмежних надій. Саме час вибрати перешкоду і подолати її! Ви досить упевнені в собі й сповнені енергії, щоб подолати дистанцію, якою б довгою вона не була. З самого ранку виберіть проблему для вирішення, і вже до вечора Ви блискуче впораєтеся зі справою. Це досягнення декому може здатися не таким уже й великим, проте Ви відчуєте задоволення і будете готові до наступних успіхів.