Гороскоп на 20 березня

Овен ♈

Одна справа – бажати свободи. Розуміти, що з нею робити – це вже зовсім інше. Можна довго дивитися на горизонт і мріяти про безмежні можливості, але коли можливості приходять, ми поводимося як в’язні, які скаржаться на відчинені двері темниці – мовляв, дме. Ви так чи інакше заслужили свою свободу. Прийміть її повною мірою.

Телець ♉

На кону стоїть Ваша репутація? Якщо так, то пора зробити хід! Вас почнуть сприймати серйозніше. Ці зміни стануть тим стусаном, який вже давно був Вам потрібен. Також нарешті знизиться Ваша потреба в самоствердженні.

Близнюки ♊

Ви можете опинитися в положенні, коли чітко бачите, хто у Вашому світі чим корисний. Ви, можливо, і не станете розкладати людей по осередках, але відмінно будете розбиратися в тому, до кого з яким питанням йти. Готуйтеся виявити, що Вас оточує дуже багато корисних людей.

Рак ♋

Ви думаєте, що розумієте суть відносин з іншою людиною і суть поточних обставин. Але, можливо, вам двом є куди рости – з обох сторін. Перший крок з Вашого боку зустріне живий і позитивний відгук.

Лев ♌

Вам пора розслабитися і насолодитися життям, яка стане більш стабільним і спокійнішим. Ви виявите, чого саме Вам не вистачало, і захочете більше. В результаті Ви раптово зрозумієте, де лежить зв’язок між заслуженим відпочинком і роботою, яку Ви заради нього виконали.

Діва ♍

“Еврика!” Всі ми знаємо, про що мова. Щось набуває сенсу або встає на своє місце. Зараз Ви скажете саме так – і одне це слово буде означати початок нового етапу у Вашому житті.

Терези ♎

Часом ми не отримуємо бажаного не просто так, а тому, що хочемо зовсім не того, що нам потрібно насправді. Але як тільки ми проводимо паралелі між бажанням і потребою, все стає на свої місця. Готуйтеся виявити, що потрібно Вам зовсім не те, що Ви, здавалося, так щиро і пристрасно бажали.

Скорпіон ♏

Нещодавно Ви отримали інформацію – можливо, у вигляді одкровення, – яка допомогла зрозуміти, як сильно і невдало Ви покладалися на інших. Тепер в цьому немає потреби, і перед Вами відкривається нова перспектива – досягти вражаючих обставин самостійно.

Стрілець ♐

Ви опинитеся в вигіднішому становищі: хоча Ви та інша людина не зовсім розумієте один одного, кожен має унікальні таланти, які дозволяють зробити внесок в загальну справу. Одна справа – розділяти певне бачення. І зовсім інша – бути командою, яка вміє добиватися результатів. Одна голова добре, а дві краще.

Козоріг ♑

Здається, домогтися успіху в обраній сфері допоможе саме той варіант, який Ви ще не пробували, вважаючи його занадто очевидним. Ви прагнете створити щось унікальне. Що ж, піддайтеся цьому бажанню. Результат може Вас здивувати.

Водолій ♒

І знову Ви відчуваєте потребу щось до когось донести, але розумієте, що це можна зробити по-різному. Ніхто не хоче слухати довгих лекцій. Вам вистачить терпіння, щоб делікатно вказати людині на її помилки. Головне – дати собі установку діяти саме так.

Риби ♓

На периферії Вашого світу є людина, яка прагне зайняти в Вашому житті постійне місце. Можливо, у неї є таланти або властивості, про які Ви навіть не підозрюєте. Подумайте про користь, яку можете отримати. Все, що Вам потрібно, – це попросити про допомогу.