Гороскоп на 16 липня

Овен ♈

У Вас немає відповідей на всі запитання, але Ви не зобов’язані їх мати. Такий собі початок прогнозу, так? Але правда в тому, що Ви навчитеся усьому у процесі, що вже йде. Відповіді будуть. Головне – запастися терпінням та готуватися засвоювати багато інформації!

Телець ♉

Говорять, що вчитель приходить тоді, коли готовий учень. Випадковості у цій сфері зовсім не випадкові. Це не магія – просто вся сукупність наших дій та впевненості дає результат. Пам’ятайте про це, коли відчуваєте, що Ваше життя рушило у новому напрямку.

Близнюки ♊

Ситуація, що здавалася неприємною, начебто почне змінюватися на краще – і Ви почнете тягтися до цього почуття комфорту. Але на жаль, воно буде коротким і, швидше за все, хибним. Вам потрібно прийняти зміни, а не відбиватися від них. Настав час усвідомити, що в них таїться справжній потенціал.

Рак ♋

Людину можна підтримати по-різному. Деякі варіанти очевидні і вимагають особливих зусиль, але є й цікавіші ідеї. Інший поки що не розуміє, наскільки добре Ви здатні допомогти. Варто прояснити це питання.

Лев ♌

Якщо запитати людину, на який результат вона сподівається, ніхто не скаже, що на програш. Ми спочатку запрограмовані на позитивне мислення, хоча упродовж життя і можемо піддаватися сумнівам. Повторюйте собі, що сподіваєтеся на краще. Настройтесь на результат, якого по-справжньому хочете.

Діва ♍

“Брехня на благо” здається безневинною. Ми звертаємося до цього виду неправди, коли не хочемо кривдити та засмучувати людей. Але одна справа – невинно збрехати, а інша – приховувати від людини правду. Якщо Ви описуєте іншу ситуацію, протилежну реальній, ця брехня вже не на благо! Подумайте про це.

Терези ♎

Ірландська легенда свідчить, що на іншому кінці веселки можна знайти горщик золота. Але сучасні люди не дуже вірять у неї. Хіба веселка сама по собі – не оптична ілюзія? Що ж, сумніви та песимізм – це теж свого роду ілюзія. Чи варто у них вірити?

Скорпіон ♏

У фільмі “Форрест Гамп” головний герой сидить на автобусній зупинці та розповідає випадковим сусідам історію свого життя. Потім він виявляє, що автобус йому не потрібен, а до призначення можна легко дістатися пішки. Може, й Вам не треба чекати, а треба просто діяти? Всесвіт підтримає Ваші зусилля!

Стрілець ♐

Хто винен, якщо все йде не за планом? Ви можете вважати, що були введені в оману. Але, можливо, інші помиляються теж, і ви все рухаєтеся навпомацки? Намагайтеся налагодити співпрацю. Разом буде легше досягти результату.

Козоріг ♑

У сюжет старої реклами: чоловік дзвонити коханій жінці з аеропорту та каже, що не полетить без неї. Але через поганий зв’язок вона не чує “не”, і виходить: “Я полечу без тебе”. Зараз не соромтеся повторити важливу думку кілька разів, щоб Вас точно зрозуміли правильно.

Водолій ♒

Озираючись у минуле, ми дуже добре бачимо, де оступилися, чого не врахували, не помітили, і таке інше. Але минулого не існує – чи варто думати про нього? Краще зверніть увагу на поточні обставини та майбутнє. Не шкодуйте про те, чого не змінити. Краще зосередьтеся на тому, на що можете вплинути.

Риби ♓

Коли ми сміємося, наш організм виробляє речовини, які викликають почуття щастя. При цьому мозок не знає різниці між щирим та награним сміхом. Якщо не можете змінити ситуацію, змініть своє ставлення до неї. Погляньте на те, що відбувається в менш похмурому світлі, і постарайтеся знайти в ньому кумедні сторони.