Гороскоп на 12 березня

Овен ♈

Всі ми вміємо визначати друзів і тих, хто може зіграти важливу роль в нашому житті. Такі люди стають джерелом розради і натхнення; часто їх навіть не доводиться просити про підтримку. Вони – на вагу золота! Сьогодні подумайте про це.

Телець ♉

Якщо відчуваєте потребу поспілкуватися з іншою людиною, не питайте, навіщо це треба. Інтуїція все вірно Вам підказує. Не переживайте про те, якою може бути реакція іншого. Зусилля, які Ви докладаєте, щоб домогтися розуміння, принесуть свої плоди – нехай і не відразу.

Близнюки ♊

Дехто різко відступає від принципів, які, здавалося б, сповідував зовсім недавно. Але цей хтось не відмовляється від своїх поглядів зовсім, він всього лише пристосовується до обставин, що змінилися. При чому тут Ви? Річ у тому, що ставлення до Вас в цьому світі може змінитися теж.

Рак ♋

Зараз Ваш пріоритет – це гнучкість і свобода в обраній галузі. Важливо зрозуміти, як Ви обійдетеся з ними. Дуже може бути, що Ви так зосередилися на самому процесі, що зовсім не думали про те, яким буде результат. Ви зараз перебуваєте у вигідному становищі. Саме час діяти і мислити стратегічно.

Лев ♌

Розширення каналів комунікації буде дуже до речі. З іншого боку, якщо до якихось тем Ви поки не готові, краще приберегти їх до наступного разу. Зараз важливо просто підтримувати безперервний діалог. Важливі теми повинні отримати достатньо освітлення.

Діва ♍

Нова інформація перетворить “коротку розмову” у вельми важливу комунікацію. Майте на увазі, що Вам зовсім не треба весь час говорити і прояснювати. Набагато більше користі буде від слухання. Вам потрібно багато прийняти і усвідомити; саме тому слухати настільки важливо.

Терези ♎

Ви шукаєте натхнення в іншій людині – і не усвідомлюєте, що того ж вона шукає у Вас. Щира розмова допоможе прояснити позиції. Так чи інакше, важливо зрозуміти, що разом ви можете скласти грізну команду. Впевненість у спільних перспективах з’явиться дуже швидко.

Скорпіон ♏

Зараз дуже важливо пильно стежити за своїм оточенням. Головне – залишатися в максимально зручному і продуктивному середовищі, навіть якщо для цього доведеться змінити якісь звичні звичаю. Як не парадоксально, істинний комфорт Ви знайдете за межами зони комфорту!

Стрілець ♐

Причини, з яких Ви шукаєте підступ в чужих словах і вчинках, зрозумілі. Але є ймовірність, що Ви марно намагаєтеся виявити подвійне дно в наданій підтримці. Не відмовляйтеся від акту безкорисливої доброти і пропозиції світу!

Козоріг ♑

Ви стоїте на порозі успіху – чи на межі параної? Чомусь Вас мучать сумніви і страхи, але все ж Ви рішуче налаштовані зробити крок у невідомість – якщо досі не пішли. Будьте впевнені, що у Вас є всі засоби для досягнення мети. Не применшуйте свої шанси на перемогу!

Водолій ♒

Ось-ось злетить завіса, і аудиторія чекає не дочекається, коли Ви продемонструєте те, чого досягли за останній час! Ви теж сповнені передчуття, але трохи сумніваєтеся – чи буде те визнання і повага, на які Ви розраховуєте? Зірки поспішають підбадьорити Вас і запевнити: так, все буде!

Риби ♓

Вам здається, що людям не можуть бути цікаві Ваші прагнення і досягнення, але це зовсім не так. Ви багато чого досягли, і починаючи говорити про ці речі, зовсім не здаєтеся самозакоханими. Сонце осяває Вас в очах інших. Прислухайтеся до вібрацій всесвіту!