Гороскоп на 11 липня

Овен ♈

Час, витрачений на те, щоб краще взнати ближнього, буде витрачено не даремно. Якщо Ви досі не познайомилися із сусідами, настав час це виправляти. Цілком можливо, що зовсім поруч таяться просто золоті люди, яких Ви не помічали весь цей час!

Телець ♉

Чи правда, що найкращі речі у житті безкоштовні? Можна погоджуватися з цим чи не погоджуватися, але все ж таки гроші придумані людьми, а не дані нам природою. Зараз вони можуть палити Вам кишеню, але краще не смітити грошима, щоб потім ні про що не шкодувати.

Близнюки ♊

Якщо Ви відчуваєте бажання щось зробити зі своєю зовнішністю, знайте, що це “ідея” Венери. Ще тиждень планета кохання та краси буде перебувати у Вашому знаку та радить Вам зайнятися своїм іміджем. Якщо відчуваєте внутрішню потребу змінитись, не варто перейматися тим, що про Вас можуть подумати інші.

Рак ♋

В останні пару тижнів Венера торкнулася Ваших снів та мрій. Тепер подумайте, як втілити мрії в реальність. Завдяки підтримці Венери, Ваша інтуїція помітно загостриться; довіртеся внутрішньому голосу – він дасть найкращі поради.

Лев ♌

Якщо Вам потрібне зайве нагадування про те, що Ви потрібні та симпатичні людям, то сьогодні Ви його отримаєте. Обов’язково залиште місце для несподіваних пропозицій. У добі всього 24 години, але все ж таки виділіть час на спілкування та наведення мостів. Це важливо.

Діва ♍

В останні кілька тижнів під впливом Венери Ваша привабливість зросла невимовно. У деяких Дів міг статися службовий роман. Але тепер Венера перемістить увагу на Вашу кар’єру. Подумайте, у чому хочете блиснути, кого вразити. Ви навіть не уявляєте, на що здатні; спробуйте!

Терези ♎

Венера, Ваша правляча планета, збудить спрагу насолод. Якщо у Вас немає планів на подорожі та пригоди, настав час почати їх будувати, поки Венера ще впливає на Вас. Спробуйте нові ідеї, культуру, враження. Венера також обіцяє комфорт та розкіш.

Скорпіон ♏

Венера допоможе зробити нестерпне цілком підйомним. Планета кохання буде підтримувати Вас протягом ще цілого тижня, тому зараз саме час кинути виклик своїм страхам. Якщо у Вас є якісь фінансові починання, не пов’язані безпосередньо із заробітками, Венера підтримає Вас і в них.

Стрілець ♐

В останні пару тижнів певні стосунки стали більш міцними та збалансованими. Зв’язок із союзником у бізнесі, коханою людиною чи близьким другом під впливом Венери й надалі зміцнюватиметься. Використовуйте момент щирості, щоб закласти надійний фундамент майбутнього.

Козоріг ♑

Самовдосконалення неможливе без змін, але люди змін не люблять. В останні кілька тижнів Венера допомогла Вам стати продуктивнішими та набути сили, що йде зсередини. Вона підтримуватиме Вас ще цілий тиждень – і цим теж треба встигнути скористатися!

Водолій ♒

Планета кохання та комфорту Венера впливає на Вашу потребу у відпочинку та дозвіллі. Останні кілька тижнів вона дарувала Вам більше легкості, любові, радості. Залишився ще тиждень подібних вібрацій. Проживіть її як слід. Це подарунок від всесвіту Вам.

Риби ♓

В останні тижні планети кохання та комфорту Венера осяяла Ваші емоційні основи, будинок, сім’ю. Протягом цілого тижня вона підтримуватиме цю сферу. Якщо Ви думали про ремонт, то зараз подібні творчі починання всіляко вітаються. Влаштувати вечірку – теж чудова ідея. Венера гарантує – це буде легендарно!