Через що стресують різні знаки Зодіаку

Основними факторами стресу можуть бути гроші, кохання, зовнішній вигляд, терміни, що горять, прогнози гороскопів – все що завгодно залежно від вашого світосприйняття і настрою на поточний момент. Але в кожного зодіакального знака є свій особливий стресовий фактор, який одразу ж ввергає його в зневіру в будь-якій ситуації. Хочете знати, що може послужити тригером для вашої тривожності та пригніченого стану?

Овен

Овен божеволіє, коли не може отримати те, що він хоче, миттєво. Це той стрес, від якого в Овна починає нервово сіпатися око, оскільки цей знак абсолютно не вміє справлятися з необхідністю чекати. Терпіння не є його сильною якістю, і коли Овен бажає побачити негайний результат, це завжди пов’язано з напругою і… стресом.

Телець

Тельці малюють у себе в голові всі найгірші сценарії, один за одним, які можуть статися, якщо в них немає перевірених фактів і повної інформації. Їхній уяві можна тільки позаздрити! Такий стрес вимагає розслаблення, тому Телець може запросто вирушити в бар пропустити по чарочці.

Близнюки

Коли Близнюкам необхідно ухвалити рішення, це викликає в них глобальний стрес. Вони знову і знову перебиратимуть усі варіанти, і все одно не зможуть на щось зважитися. А якщо ще при цьому Близнюки відчувають зовнішній тиск, та й самі розуміють, що від них чекають відповіді, то вони перетворюються на клубок нервів.

Рак

Ракам не подобається перебувати далеко від дому занадто довго, і коли вони опиняються в дорозі (у відрядженні, поїздці, подорожі), їм завжди ніяково. А якщо поїздка затягується, то Рак починає відчувати напади тривожності та наростаючий дискомфорт. Він запеклий домосід, тому бути в чужій обстановці йому завжди не дуже приємно.

Лев

Лев може бути добрим, товариським і доброзичливим, але він абсолютно не витримує, коли хтось кидає виклик його точці зору і починає йому суперечити. Лев починає передчувати конфлікт і дуже нервувати, бо, з одного боку, він хоче бути доброзичливим на публіці, а з іншого боку, йому не терпиться розірвати опонента на шматочки.

Діва

Якщо за Дівою не залишається останнє слово, яке зазвичай звучить дуже зарозуміло, жорстко і навіть образливо, то цей знак буде ще довго не в дусі. Діва щаслива, якщо їй вдається повчити інших розуму, і якщо її стануть ігнорувати, то вона образиться. Щоб полегшити цей стрес, вона просто знайде іншу жертву для своїх моралей.

Терези

Ви ніколи не здогадаєтеся, наскільки напруженими і тривожними можуть бути Терези, поки не почнете з ними близько спілкуватися. Ви зможете розгледіти їхню здатність кривити душею і брехати крізь зуби, щоб не загострювати обстановку. Конфлікти – це основне джерело стресу для Терезів, і щоб їх не допустити, вони здатні на багато що.

Скорпіон

Коли Скорпіона недооцінюють, то це для нього величезний стрес. Якщо ви скажете жінці-Скорпіону, що вона симпатична, вона проведе залишок дня, мучачись питанням, чому ви не назвали її “шикарною”. Ви не повірите, але такі муки доводять Скорпіона до похмурої зневіри.

Стрілець

Стрілець не виносить, коли в ньому сумніваються, оскільки сам він себе вважає мало не всемогутнім. Стрілець талановитий і креативний, і якщо він почує хоч трохи критики на свою адресу, то шалено засмутиться. Причина його стресу не в тому, що він занадто вразливий до критики, а в тому, що ви в нього не вірите.

Козоріг

Козоріг – людина уважна, він стежить за кожним рухом і дією будь-якої людини в його оточенні, але те, що викликає у Козорога найбільший стрес, – це коли ви щось приховуєте від нього. Він завжди має все знати, і бути в невіданні для нього болісно. Якщо Козоріг цю інформацію не отримає, це стане для нього величезним стресовим фактором.

Водолій

Те, що вибиває Водолія з колії, – це невпевненість у собі і внутрішнє відчуття, що він ніколи і нічого не доб’ється, а залишиться посередністю або, що ще гірше, стане джерелом проблем для людей. Водолії постійно гальмують у своїх діях, тому що не вірять у себе, і це провокує в них потужний стресовий стан.

Риби

Відсутність тиші та спокою зводить Риб з розуму. Їм подобається, коли їхня сім’я в порядку, їхні друзі в порядку, їхній партнер у порядку, а коли хоч щось, хоч трохи йде не так, у Риб починаються панічні атаки. Цей знак любить, коли все перебуває під його контролем, тому будь-який хаос і безлад стає для Риб серйозним джерелом стресу.

Оригінал